X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Gry komputerowe: Berlin Games Week

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2018 15:09
W ostatnim tygodniu kwietnia w stolicy Niemiec w ramach Berlin Games Week odbyły si? liczne wydarzenia związane z grami komputerowymi, zarówno branżowe, jak i skierowane do szerszej publiczności. Mówiła o tym w audycji 24 Poziom Anna Szylar z Instytutu im. Adama Mickiewicza.
Audio
Festiwal A MAZE odbywał się w ramach Berlin Games Week
Festiwal A MAZE odbywał się w ramach Berlin Games WeekFoto: Grzegorz Karkoszka / gamesweekberlin.com / materiały prasowe

Jednym z wydarzeń w ramach Berlin Games Week był niezależny festiwal A M​AZE. Dzięki Instytutowi Adama Mickiewicza i Fundacji Indie Games Polska swoje produkcje przedstawiali niezależni polscy producenci gier.

Jak podkreśliła Anna Szylar, festiwal A MAZE to ciekawa impreza pokazująca gry niezależne, zaś sam festiwal jest niewielką imprezą o charakterze offowym. - To, co jest ciekawe to też fakt, że prezentowane są tu projekty na pograniczu gier i mediów, które dotykają problemów społecznych i czerpią silną inspirację ze świata kultury o sztuki – wyjaśniła Szylar.

W audycji relacja z festiwalu.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Przemysław Pawełek.

Polskie Radio 24/pr

24. poziom - Magazyn Nowych Technologi w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 5.05.18

Godzina emisji: 14:37


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak