X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

24 Poziom: nowe technologie w produkcji telewizorów

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2018 15:00
Skróty takie jak 4K, HDR czy OLED są lansowane przez producentów jako nowe etapy ewolucji wyświetlaczy. O nowych technologiach w telewizorach opowiadał w audycji 24 Poziom Piotr Gmerek, redaktor naczelny HDTV Polska.
Audio
  • 24.03.2018 Piotr Gmerek o technologiach stosowanych w telewizorach.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: GlowImages/Eastnews

Piotr Gmerek wskazywał czy nowe technologie faktycznie zmieniają na tyle doznania, by rozważać zakup wykorzystujących je urządzeń, podczas gdy standard HD może wydawać się osiągnięciem perfekcji.

W audycji także jak co tydzień przegląd technologiczny.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Przemysław Pawełek.

Polskie Radio 24

____________________ 

24. poziom - Magazyn Nowych Technologi w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 24.03.2018

Godzina emisji: 14:33


Czytaj także

Telewizja i radio w internecie

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2013 18:30
Piloty zamienimy na smartphony i aplikacje, coraz więcej ludzi będzie miało pod ręką multimedialne ekrany służące za komputer, telewizję i radio w jednym. Tak według Andrzeja Garapicha, prezesa "Polskich Badań Internetu" wygląda niedaleka przyszłość mediów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wykorzystanie gogli w wirtualnej rzeczywistości

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 15:00
W audycji 24. Poziom powróciliśmy do tematu wirtualnej rzeczywistości. Adam Robaszyński-Janiec ze studia The House of Fables i Łukasz Kur z Hyperbook Studio przedstawili różne spojrzenia na wykorzystanie gogli w wirtualnej rozrywce, a także zastanowili się nad wyzwaniami stojącymi przed projektantami i perspektywami rozwoju rynku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Technologie roku 2017. Na co warto zwrócić uwagę?

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2017 15:01
W najnowszej audycji 24 poziom podsumowaliśmy rok 2017. Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny serwisu Chip, odpowiedział na pytania związane z najważniejszymi technologiami minionych 12 miesięcy. Z Pawłem Olszewskim z serwisu Polygamia i Tadeuszem Zielińskim ze studia Flying Wild Hog przypomnieliśmy zaś najciekawsze gry, najlepsze polskie produkcje i gadżety związane z graniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pogotowie konsumenckie: jak nie zgubić się w świecie nowoczesnych technologii?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 08:00
Do 2030 roku 9 na 10 Polaków będzie mieć smartfona. 55 procent Polaków jest zainteresowanych korzystaniem z nowych technologii. 27 procent chce płacić zbliżeniowo - zegarkami albo opaskami. W Polsce mamy 10 fabryk, gdzie powstają najnowszej generacji telewizory, piekarniki, lodówki, pralki, zmywarki oraz okapy - inteligentne urządzenia. To dobrze, ale z drugiej strony świat ten niesie ze sobą zagrożenia, szczególnie w kwestii ochrony naszej prywatności - mówili goście Pogotowia konsumenckiego w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń