X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Cywiński: poprawia się klimat wokół Polski w zagranicznych mediach

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 20:22
- To co widzimy za granicą, jeśli chodzi o opinię o Polsce, to pokłosie wieloletnich działań "totalnej opozycji". Zagranica pozostawała pod wpływem tych opinii - mówił Piotr Cywiński.
Audio
  • 14.10.19 Świat w powiększeniu. Piotr Cywiński: opinię o Polsce za granicą kształtuje "totalna opozycja"
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Hadrian/Shutterstock

- Twarda postawa i reprezentowanie interesów narodowych przez PiS, co było nowe dla wielu, pokazało że mamy aspiracje do prowadzenia polityki zagranicznej - dodał publicysta.

"Koniec strategii przeczekania PiS"

Podkreślił, że po minionych wygranych przez PiS wyborach do parlamentu, w komentarzach zagranicznych widać, że dłużej nie da się stosować dotychczasowej polityki krytykowania Polski za granicą. 

Piotr Cywiński nawiązał tu do artykułu w "Tagesspiegel", w którym Christoph von Marschall napisał, że "strategia taktycznego przeczekania PiS dobiegła końca".

"Ci wszyscy w Berlinie i Brukseli, którzy myśleli, że czas PiS minie, muszą przyznać, że strategia taktycznego przeczekania dobiegła końca" - pisze "Tagesspiegel" o wyniku wyborów parlamentarnych w Polsce.

"Gęba nacjonalistów"

Piotr Cywiński podkreślił jednak, że wiele wody w Wiśle upłynie, nim od PiS odklei się "gęba nacjonalistów i ksenofobów". - Tak wiele lat była kształtowana polityka zagraniczna, przy udziale "totalnej opozycji" - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania audycji

***

Audycja: "Świat w powiększeniu"

Prowadzący: Antoni Opaliński

Gość: Piotr Cywiński - portal wpolityce.pl i Sieci

Data emisji: 14.10.19

Godzina emisji: 19.46


Polskie Radio 24/jj

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PiS chce zmian przepisów dot. dziennikarzy. Piotr Gliński: nie ograniczy to zasady otwartości zawodu

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 13:49
- Samorząd dziennikarski nie będzie ograniczać zasady otwartości zawodu dziennikarza, miałby on jedynie wspierać środowisko w realizowaniu jego podstawowej misji, tj. kontroli władzy i umacnianiu demokracji - tak wicepremier i minister kultury Piotr Gliński komentował propozycje zawarte w programie PiS.
rozwiń zwiń