X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Agata Wiktoria Śmierzyńska: moją powinnością jest niesienie nadziei i pomocy kobietom

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 14:07
Na co dzień jest nauczycielką szkolną i wychowawcą w świetlicy w podwarszawskiej szkole. Prywatnie szczęśliwą mamą trójki dzieci. Pozazawodowo Prezesem Fundacji Anioły Kultury oraz inicjatorką projektów "Kobiety i dzieci w ogniu wojny" oraz "Narodzić się na nowo". Agata Wiktoria Śmierzyńska była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
Audio
  • 19.02.17 Kobiety Sukcesu Kobiety Biznesu: Agata Wiktoria Śmierzyńska
Agata Wiktoria Śmierzyńskafot.materiały własne
Agata Wiktoria Śmierzyńska/fot.materiały własne

Czy świat umie pomagać? Czy słowa Elie Wiesela "Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność" są ciągle aktualne i tylko nieliczni potrafią zareagować i pomagać?

Gość Polskiego Radia 24 jest prawdopodobnie pierwszą Polką, która odwiedziła dzieci z "miasta rakiet" – izraelskiego Sederot – położonego 830 metrów od Strefy Gazy. Sederot znajduje się pod ciągłym ostrzałem rakietowym Palestyńczyków. Jak mówi, "jako człowiek, matka, pedagog, nie mogłam pozostać bezczynna, po tym, co tam zobaczyła".

– W moim sercu zawsze szczególne miejsce zajmowały dzieci i zawsze myślałam o tych, które nie mają łatwo w życiu – podkreślała nauczycielka.

Śmierzyńska założyła fundację i zorganizowała pomoc dla kobiet i dzieci. Na jej koncie są m.in. projekty "Kobiety w dzieci w ogniu wojny" czy "Narodzić się na nowo".

– Fundacja Anioły Kultury, która stawia na programy społeczne, gdzie w centrum są kobiety i dzieci, jest wypadową całego mojego życia – powiedziała Agata Wiktoria Śmierzyńska. –  Kiedy wyszłam z moich trudności życiowych dzięki wsparciu wielu ciepłych i przyjaznych ludzi, poczułam zobowiązanie, że jeżeli sama potrafiłam się podnieść, to moją powinnością jest nieść wsparcie, nadzieję i pomoc innym kobietom, które są dzisiaj w takim miejscu, w jakim ja byłam kiedyś – tłumaczyła. 

Całość rozmowy do odsłuchania w nagraniu audycji.

Program prowadziła Maja Kluczyńska

Polskie Radio 24/dds

____________________

Data emisji: 19.02.2017

Godzina emisji: 13:15

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje


Czytaj także

Prof. Violetta Bielecka: w prawdziwej sztuce musi być zawarta prawda

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 14:01
– Jest we mnie pasja działania, a zamierzony cel zawsze osiągam – mówi o sobie prof. Violetta Bielecka. Dyrygent, dyrektor Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, pedagog była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu. Uznana na świecie chórmistrzyni opowiadała o swoich pierwszych krokach na drodze muzycznej, rozwoju kariery i sukcesach w dyrygenturze chóralnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adrianna Lewandowska – architekt sukcesu wielu polskich firm rodzinnych

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2017 14:01
Wizjonerka polskiej przedsiębiorczości rodzinnej, strateg, doradca. Partner Zarządzający w Lewandowska i Partnerzy oraz założyciel i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego. Dr Adrianna Lewandowska była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
rozwiń zwiń