X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wyłudzili ponad 104 mln kredytów z SK Banku? 6 osób zatrzymanych

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 10:25
Sześć osób związanych z wyłudzeniem ponad 104 milionów zł z SK Banku w Wołominie zatrzymali funkcjonariusze CBA. Wśród zatrzymanych są m.in. przedsiębiorcy i rzeczoznawcy majątkowi, którzy wyceniali nieruchomości będące zabezpieczeniem udzielanych kredytów.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

Według ustaleń śledczych z Delegatury CBA w Katowicach i Prokuratury Regionalnej w Warszawie faktyczna wartość nieruchomości, była znacząco niższa od danych w operatach szacunkowych sporządzanych przez rzeczoznawców majątkowych.

W ten sposób dwie spółki uzyskały ze Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie (SK Bank) w latach 2011 – 2014 dziewięć kredytów w łącznej kwocie ponad 104 mln zł. Spółki po otrzymaniu kredytów nie spłaciły ich, a pieniądze zostały wyprowadzone, wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem opisanym w umowach kredytowych.

- Zatrzymane osoby wyłudziły 9 kredytów na ponad 100 mln złotych. Trafiły do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie usłyszą zarzuty - poinformował Temistokles Brodowski, rzecznik CBA.

Agenci CBA przeszukali miejsca zamieszkania podejrzanych oraz w siedziby spółek – w tym spółki prowadzącej działalność o zasięgu ogólnokrajowym. Prowadzący śledztwo, nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

CBA/PR24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

CBA wkroczyło do spółki Ciech S.A.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 10:00
W środę agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do siedzib Kulczyk Holding i Ciech S.A. Akcja służb ma związek z prywatyzacją Ciech S.A. Sprawę interwencji CBA skomentowali w Polskim Radiu 24 goście Pulsu Gospodarki: prof. Elżbieta Mączyńska, Maryjka Szurowska i Maciej Grelowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBA kontroluje magistraty

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 20:50
Prokuratorzy i funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego kontrolowali w poniedziałek krakowski Magistrat. wykonywali czynności w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości i korupcji w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W ostatnich miesiącach postępowania prowadzone były także m.in. w Warszawie, Lublinie i Łodzi. O działaniach CBA mówili w audycji Powiedzmy Sobie Jasno Michał Wróblewski (Fakt) i Wojciech Wybranowski (Do Rzeczy).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Były senator PO zatrzymany przez CBA. Zarzuty korupcji i płatnej protekcji

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 14:06
Centralne Biuro Antykorupcyjne we Wrocławiu zatrzymało dziewięć osób podejrzewanych o korupcję. Jest wśród nich Józef P., legenda wrocławskiej Solidarności, były senator Platformy Obywatelskiej. Sprawę w Polskim Radiu 24 komentował Jan Chmielewski z Klubu Jagiellońskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBA zatrzymało kolejne osoby w związku z reprywatyzacją w stolicy

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 21:05
Zatrzymania w sprawie reprywatyzacji w Warszawie, reforma w Krajowej Radzie Sądownictwa i plany podatkowe, które przedstawił wicepremier Mateusz Morawiecki. To najważniejsze tematy, do których odnieśli się goście Podsumowania Dnia w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń