X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kobiety Sukcesu: Magdalena Danaj

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 14:05
Rysowniczka, ilustratorka, blogerka. Projektuje okładki, plakaty, książki oraz przedmioty i artykuły zaliczane do tzw. sztuki użytkowej i branży modowej. Magdalena Danaj była gościem audycji Mai Kluczyńskiej Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
Audio
  • 10.07.16 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Magdalena Danaj.
Praca autorstwa Magdaleny Danajfot.acebook.commagda.danaj
Praca autorstwa Magdaleny Danaj/fot.acebook.com/magda.danaj

Jej „porysunki”, czyli rysunki z komentarzem, podbiły serca tysięcy Polek, bo przedstawia w nich złożoność kobiecej natury.

– Rozumiem kobiety, które są do mnie podobne, czyli niezależne, otwarte na rzeczywistość, innych ludzi i na to, co im przynosi życie – mówiła w Polskim Radiu 24 Magdalena Danaj – W życiu staram się nie kierować stereotypami, a szukać tego, co nas łączy – dodała. 

Uwielbia rozmawiać o życiu – szczerze, otwarcie na trudne tematy. Bycie „kobietą sukcesu”, która ma rodzinę i pracę, nie jest dla niej czymś wyjątkowym. Mówi: Patrzę, słucham, czytam, bawię się, pracuję, a robiąc to wszystko obserwuję życie i ludzi.

Gdańska artystka ma swoją markę nie tylko w sieci, a jej kreska jest rozpoznawalna w wielu projektach.   

Prace Magdy Danaj „występowały” m.in. w Operze Narodowej, Kwartalniku Artystycznym Bliza, Glamour, wydawnictwie Trzy Siostry, CK Gdynia, SEAdesign i wielu innych.

Audycję prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds/mk

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak