X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Nina Kowalewska-Motlik

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2016 14:02
W Kobietach Sukcesu, Kobietach Biznesu spotkanie z Niną Kowalewską-Motlik, prezes New Communications, przedstawicielką Financial Times, CNN, The Economist, która postanowiła zrealizować swoje marzenie o własnej perfumerii. Inspiracją stał się wyjazd do Dubaju, gdzie znalazła wszystko, co wiąże się z unikalną tradycją produkcji perfum wg najstarszych receptur arabskich przy pomocy najnowocześniejszych technologii.
Audio
  • 21.02.16 Nina Kowalewska-Motlik: „W ciągu 1,5 miesiąca od rozpoczęcia biznesu stałam się jedynym sklepem na świecie, który sprzedaje perfumy arabskie (…)”.
Nina Kowalewska-Motlikfot.PR24MS
Nina Kowalewska-Motlik/fot.PR24/MS

Zapachy: lasu, drewna, bursztynu, piżma, żywicy, sandałowca i mchu. Mistyczny wschód i nowoczesny zachód stały się pasją, miłością i pomysłem na biznes gościa Polskiego Radia 24. Wszystko natomiast zaczęło się od wizyty w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

– Po wizycie w Arabii Saudyjskiej pozostał we mnie zapach tych ludzi. Były to składniki, których wcześniej nigdy nie wąchałam, ponieważ były to substancje naturalne. Natomiast w Dubaju wszystko pięknie pachnie. Postanowiłam otworzyć sklep z niszowymi perfumami arabskimi. W ciągu 1,5 miesiąca stałam się jedynym sklepem na świecie, który sprzedaje takie perfumy – powiedziała w Polskim Radiu 24 Nina Kowalewska-Motlik.

Biznes w krajach arabskich robi się zupełni inaczej na Zachodzie. Ważne są detale, na które Europejczycy nie zwykli zwracać uwagi. Ninie Kowalewskiej-Motlik w nawiązywaniu kontaktu z innymi kulturami pomogły studia z japonistyki.

– Jako absolwentka japonistyki mam dużą wrażliwość na inne kultury i świadomość, jak łatwo jest kogoś zrazić zachowując się nieodpowiednio. Jeżdżąc na spotkania biznesowe, ubieram się stosownie. Bardzo ważne są tam również relacje personalne. Kiedy dopiero jesteśmy rodziną i ufamy sobie, można rozpocząć biznes – mówił gość audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.

Audycję prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds