X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kobiety sukcesu, kobiety biznesu

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014 15:22
Zapoznanie kobiet z najnowszymi trendami z zakresu rozwoju osobistego, zdrowia, zarządzania stresem i work-life balance oraz inspiracji do działania. Oto główne założenia organizatorów Kobiecego Festiwalu Inspiracji - Rozwój, Harmonia, Zdrowie, Szczęście, który już niebawem zagości w Warszawie.
Audio
  • 24.08.14 Anita Krzyżanowska „Na konferencje lub festiwale przychodzą często kobiety niepewne, wręcz zalęknione, a po takich spotkaniach, na których zobaczą, że innym paniom coś w życiu wyszło, nabierają całkiem nowej mocy i energii do działania(...)”
Kobiety sukcesu, kobiety biznesu
Foto: flickr/FREDBOUAINE ☮

Podczas festiwalu odbywać się będą wykłady i warsztaty zarówno z zakresu motywacji, rozwoju osobistego, zdrowia, jak i  psychodietetyki oraz zarządzania stresem. Omówione zostaną nawyki żywieniowe, sposoby na zachowanie równowagi w życiu i zdrowych emocji. Uczestniczki festiwalu dowiedzą się również, jak zarządzać energią życiową w stresie, a także jak motywować się do aktywności fizycznej.

Inspiracja podstawą

Jednym z głównych założeń organizatorów festiwalu jest zainspirowanie kobiet do działania i chęci wprowadzania zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wykłady oraz warsztaty mają sprawić, że uczestniczki dowiedzą się m.in. o nowych sposobach motywowania, co często jest istotne przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

– Inspiracja przede wszystkim potrzebna jest do działania. Kobieta zainspirowana jakimś tematem lub czymś, co spostrzeże, ma chęć do aktywności życiowej, podejmowania wyzwań, a także do spełniania swoich marzeń – powiedziała na antenie PR24 Malwina Faliszewska, organizatorka Festiwalu Inspiracji.

– Inspiracja jest ważna w kluczowych momentach naszego życia. W moim przypadku miała duży wpływ w momencie podejmowania istotnych decyzji zawodowych. Spotkanie i obserwacja innych kobiet, które prowadzą własny biznes i dysponują niesamowitą energią  w tym, co robią, było dla mnie niezwykle motywujące – podkreśliła Anna Kasperec, kobieta biznesu.

Podejmowanie decyzji

Imprezy takie jak Festiwal Inspiracji są często traktowane przez kobiety jako okazja do tego, by znaleźć potwierdzenie dla planowanych decyzji. To właśnie na takich spotkaniach mogą znaleźć odpowiednie porady i wskazówki.

– Podejmowanie decyzji jest pewnym procesem, w którym musimy sobie odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, co chcemy i jaka będzie nasza przyszłość po zdecydowaniu się na wybrany krok. Istotną rzeczą jest zachowanie otwartości na opinie i doświadczenia innych, które mogą być dla nas wzorem. Z tych wszystkich spotkań wyniosłam akceptację dla własnych błędów, ale i dla własnej mocy – powiedziała Anita Krzyżanowska, kobieta biznesu.

PR24/Damian Bielecki

Zobacz więcej na temat: biznes równouprawnienie