X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Życie w rodzinach wielodzietnych

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 21:37
W "Społecznym Magazynie Reportażystów" zaprezentowaliśmy reportaż Joanny Bogusławskiej "Dzielić miłość". Był on przyczynkiem do rozmowy o funkcjonowaniu rodzin wielodzietnych.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Gladskikh Tatiana

Bernadetta i Andrzej Twarowscy mają dziewięcioro dzieci. Najstarszy syn Stefan ma 15 lat, najmłodszy Antek ma rok. Jak zorganizować życie, tak licznej rodziny? Jak wygląda podział obowiązków, zakupy i codzienność.

Mimo wielu obowiązków związanych z prowadzeniem domu rodzice znajdują też czas na swoje pasje. Bernadetta szyje, Andrzej gra w koszykówkę. Jak w życiu rodziny pomagają dziadkowie?

W drugiej części audycji rozmowa o blaskach i cieniach życia w rodzinie wielodzietnej. W dyskusji udział wzięły psycholog i Superniania Dorota Zawadzka  oraz pochodząca z wielodzietnej rodziny Magdalena Laskowska z Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina.

"Społeczny Magazyn Reportażystów" prowadziła Małgorzata Kownacka.

Polskie Radio 24/db

-------------------------------------

Data emisji: 23.02.2019

Godzina emisji: 20.06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kim pani jest". Życie poświęcone chorej matce

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016 11:30
Przejmująca historia miłości córki do matki, a jednocześnie studium psychologiczne kobiety opiekującej się chorą na Alzheimera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego w Polsce wciąż rodzi się mało dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2018 09:38
W Polsce nadal przychodzi na świat mało dzieci. Tak wynika z zestawień Głównego Urzędu Statystycznego. Wskaźnik dzietności wciąż wynosi poniżej dwójki dzieci w rodzinie. Czym jest to spowodowane? Czy istnieje szansa na zmianę tego stanu rzeczy? Na ten temat mówiliśmy w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń