X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zawsze poruszam się z wędką w bagażniku

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 10:48
Wędkowanie to obcowanie z naturą i doskonały sposób na wypoczynek. Ja wędkowaniem zaraziłam się kilka lat temu - powiedziała Ewa Kierzkowska, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Audio
Ewa Kierzkowska, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Ewa Kierzkowska, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady MinistrówFoto: str.int. e. kierzkowskiej

Kobiet w polityce powinno być zdecydowanie więcej bo kobiety bardziej się angażują w to co robią, ale żeby zostać politykiem trzeba mieć charakter, temperament i interesować się tym co dzieje się dookoła nas - mówiła w PR24 Ewa Kierzkowska.

Mężczyznom w polityce jest dużo łatwiej bo mają twarde łokcie, co jest w polityce niezbędne. Kobiety twardych łokci nie mają za to są bardzo wrażliwe. Czy kobiecość pomaga? - nie przywiązuję do tego wagi i staram się robić swoje - powiedziała rozmówczyni Ewy Worobiec.

Polityka obecnie bardzo się zdynamizowała i zbrutalizowała i to mi się nie podoba, nie podoba się również mojej córce - powiedziała Ewa Kierzkowska - gość PR24.

Zobacz więcej na temat: ewa kierzkowska