X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kobiety sięgają po mentoring i zwiększają swoje możliwości zawodowe

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2016 14:17
Ewelina Wołoszyn i Anna Szwiec to bohaterki kolejnej odsłony audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu. Goście Polskiego Radia 24 to organizatorki projektu Women in Technology i programu mentorskiego Tech Leaders.
Audio
  • 30.10.16 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Ewelina Wołoszyn i Anna Szwiec
Ewelina Wołoszyn, współorganizatorka projektu Womens in Technologyfot.techleaders.pl
Ewelina Wołoszyn, współorganizatorka projektu Women’s in Technology/fot.techleaders.pl

Kobiety pracujące w małych, średnich lub dużych firmach, które chcą zwiększyć swoje możliwości zawodowe lub całkowicie zmienić branżę, mogą skorzystać z programu Tech Leaders.

– Chcieliśmy stworzyć środowisko, w którym wiedza jest bardziej płynna. Na każdym etapie swojego rozwoju można bowiem dzielić się swoim doświadczeniem. Idea wyeksploatowania potencjału tkwiącego w kobietach pracujących w IT przyświecała temu programowi – mówiła Ewelina Wołoszyn

Ewa Wołoszyn Dziewczyny aplikując do programu mogą uczyć się nowej technologii, budować swój wizerunek i rozwijać firmę.

– Dziewczyny aplikując do programu mają do dyspozycji sześciesięciu mentorów. Mogą uczyć się nowej technologii, budować swój wizerunek i rozwijać swoją firmę – dodała.

Jak podkreślała Anna Szwiec, ubiegłoroczna edycja programu zakończyła się ogromnym sukcesem. Uczestniczki we współpracy z mentorkami i mentorami Tech Leaders podjęły wiele decyzji zawodowych.

– Po feedbacku, jaki otrzymaliśmy, można uznać ten program za sukces. Dlatego zdecydowaliśmy się tak szybko na drugą edycję z uwagi na bardzo dużą liczbę przypadków, które pokazały, że było warto – powiedział gość audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu. 

Więcej w całym programie.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu w Polskim Radio 24 - wszystkie audycje

Polskie Radio 24/dds/tb/

_____________________

Data emisji: 30.10.2016

Godzina emisji: 13.15


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Kamila Sidor i Elżbieta Hadała

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2016 14:01
Geek Girls Carrots to inicjatywa skierowana do kobiet, których pasją są nowe technologie. W audycji Kobiety Sukcesu Kobiety Biznesu gościła założycielka „Karotek” Kamila Sidor oraz ich liderka Elżbieta Hadała (Nokia Kraków).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: seniorki wyzwolone

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 14:02
Ubrać wyraziste, czerwone spodnie w wieku ponad 60 lat to… odwaga! Aktywne i odważne kobiety-seniorki są bohaterkami filmu dokumentalnego, który powstaje w ramach projektu "Założę czerwone spodnie". Gośćmi audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu były Elżbieta Jachlewska, pomysłodawczyni projektu oraz bohaterki filmu: Ela Hołoweńko i Urszula Zalewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Czajkowski: przedsiębiorca zakochany z wzajemnością w kolei i transporcie

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2016 16:00
– Dzięki innowacjom jesteśmy w stanie spowodować, że paradygmat przemieszczania się wszędzie samochodem już nie będzie słuszny – mówił w Polskim Radiu 24 Kuba Czajkowski. Prezes spółki Astarium zarządzającej systemem Koleo był gościem audycji Ludzie Gospodarki.
rozwiń zwiń