X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zatrudnij Asa!

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 12:59
Gościem Jacka Cholewińskiego był Przemysław Wiśniewski z Fundacji SYNAPSIS, który tłumaczył dlaczego warto przyjąć do pracy osoby z zaburzeniami.
Audio
Zatrudnij Asa
Foto: logo fundacji

Einstein, Newton, Sponaza czy Kant - któż nie chciałby dziś zatrudnić takich geniuszy jak oni? A jednak osoby cierpiące na to samo zaburzenie, czyli zespół Aspergera mają problemy, aby odnaleźć się na rynku pracy.

Fundacja SYNAPSIS postanowiła pomóc osobom cierpiacym na zespół Aspergera i osobom z autyzmem zaisnieć na rynku pracy, dlatego juz dziś rozpoczyna się konferecja "Zatrudnij Asa".

- Osoba z zespołem Aspergera potrafi świetnie wkomponować się w zespół, długo skupiać sie na jednej, nudnej czynności, może długo skanować, opracowywać bazy danych, czy programow - mówił gość PR24.

Zespół Aspergera, to zaburzenie obejmujące upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz szczególnie pochłaniające, obsesyjne zainteresowania.
 Konferencja "Zatrudnij Asa" potrwa do 30 listopada.

Zobacz więcej na temat: autyzm
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak