X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Polski biznes jest dobrze postrzegany w Kazachstanie"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2017 11:15
W kazachskim Ałmaty zakończyły się targi Power Kazakhstan, poświęcone branży energetycznej. Brało w nich udział 15 firm z Polski. To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w całym regionie Azji Centralnej. Służą one prezentacji produkcji, wymianie kontaktów, a także umożliwiają podpisanie umów. O polskich inwestycjach w Kazachstanie i targach mówili w audycji 7 Dni Wschód Andrzejem Stefańskim  (komisarz polskiej ekspozycji na Expo 2017 w Astanie).
Audio
  • 29.10.2017 Andrzej Stefański: „Polskie firmy są postrzegane jako dostarczyciele wysokiej jakości dóbr i usług”.
Stolica Kazachstanu Astanazdjęcie ilustracyjne
Stolica Kazachstanu Astana/zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/CC0 Public Domain

Zdaniem Andrzeja Stefańskiego targi Power Kazachstan są ważne dla całej Azji Centralnej. – W targach biorą udział firmy z zakresu energetyki i oświetlenia. Dla Polski to najważniejsza wystawa branżowa w Kazachstanie poza Expo. Należy pamiętać, że Kazachstan, Białoruś, Rosja, Armenia, Kirgistan tworzą wspólnotę gospodarczą, w ramach której obowiązuje unia celna. Naszą przewagą jest jakość produktów – powiedział komisarz polskiej ekspozycji na Expo 2017 w Astanie

Według gościa Polskiego Radia 24 polski biznes jest dobrze postrzegany w Kazachstanie. – Polskie firmy są postrzegane jako dostarczyciele wysokiej jakości dóbr i usług, po konkurencyjnych cenach, w porównaniu z państwami Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. Najważniejszymi eksporterami do Kazachstanu są sąsiedzi – Rosja i Chiny. Kazachowie zdają sobie, że lepiej zapłacić więcej za większą jakość, niż kupić coś tańszego, co się szybko zepsuje. W tę niszę wpisuje się oferta polskich firm – podkreślał Andrzej Stefański.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Piotr Pogorzelski.

Polskie Radio 24

 ________________________

7 dni: Wschód w Polskie Radio 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 29.10.2017

Godzina emisji: 09:15


Czytaj także

EXPO 2017 w Kazachstanie szansą dla firm meblarskich

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 13:27
Polskie firmy meblarskie szukają nowych rynków w Kazachstanie. Kilka dni temu w stolicy tego kraju rozpoczęła się misja przedstawicieli tej branży. Odbywa się ona w ramach międzynarodowej wystawy EXPO 2017 w Astanie. O rynkach azjatyckich w Polskim Radiu 24 mówiła wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kazachstan chce sprzedać się na świat

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 20:06
Dobiega końca EXPO 2017 w Astanie. Tegoroczną wystawę odwiedził m.in. prezydent Andrzej Duda. – Ten kraj bardzo chce się zmieścić na horyzoncie światowym – wskazuje Jacek Pałkiewicz. W audycji 7 Dni Wschód podróżnik mówił o walorach turystycznych regionu oraz o rozwoju Kazachstanu.
rozwiń zwiń