X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Poranka: zmiany w polityce społeczno-gospodarczej rządu

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2017 16:00
Nowa lista leków refundowanych, wyższa płaca minimalna i minimalna stawka godzinowa – to tylko niektóre zmiany, które weszły w życie 1 stycznia.
Program Mieszkanie plus wystartował 12 października 2016
Program "Mieszkanie plus" wystartował 12 października 2016Foto: WDnetStudio / pixabay

Ubiegły rok przyniósł m.in. obniżenie wieku emerytalnego i sztandarowe programy rządu: Rodzina 500 plus i Mieszkanie plus. W Debacie Poranka spojrzymy na te zmiany z perspektywy związkowca i ekonomisty.

Zapraszamy o godz. 9.15 Debatę poprowadzi Krzysztof Grzybowski, goście PR24: Waldemar Dubiński, wiceprzewodniczący Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność; Cezary Mech, ekonomista b. wiceminister finansów.

-

Polskie Radio 24

____________

Data emisji: 04.01.2017

Czytaj także

Debata Poranka: Mijający rok korzystny dla NSZZ Solidarność

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 10:19
Mijający rok, jeśli chodzi o związki zawodowe, upłynął pod znakiem Solidarności. Zrealizowana została większość zgłaszanych przez nią postulatów, m.in. skrócenie wieku emerytalnego i podniesienie płacy minimalnej. Z drugiej strony, przewodniczący Solidarności, Piotr Duda, nie unika deklaracji politycznych. O działaniach NSZZ Solidarność w 2016 roku mówili w Debacie Poranka Marek Lewandowski (rzecznik NSZZ Solidarność), Piotr Szumlewicz (Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych) i dr Rafał Towalski (Szkoła Główna Handlowa).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Poranka: Rok 2016 w gospodarce

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 19:58
Rok 2016 to czas wielu, często dość odważnych, zmian w polskiej gospodarce. Jak je oceniać? Dla kogo okazały się korzystne? O tym w Debacie Poranka.
rozwiń zwiń