X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jacek Kurski ponownie został prezesem TVP

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 19:25
O wygranej Jacka Kurskiego w konkursie na nowego prezesa TVP poinformował szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.
Audio
  • Krzysztof Czabański o wyborze Jacka Kurskiego na prezesa TVP (IAR)
  • Tomasz Gackowski o wyborze Jacka Kurskiego na prezesa TVP
Jacek Kurski
Jacek KurskiFoto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Czabański dodał, że czworo członków RMN - on sam, Elżbieta Kruk, Joanna Lichocka i Grzegorz Podżorny - głosowało za kandydaturą Kurskiego. Przeciwko był Juliusz Braun.

- Gratuluję panu Jackowi Kurskiemu osiągnięcia. Osobiście cieszy mnie to, że wyciągnął wnioski z uwag, które usłyszał z różnych stron i zaprezentował bardzo ciekawy program działania telewizji – powiedział Krzysztof Czabański.

Członkowie Rady Mediów Narodowych głosowali nad czterema kandydaturami - o fotel prezesa TVP ubiegali się: obecny prezes TVP Jacek Kurski, dyrektor TV Biełsat Agnieszka Romaszewska-Guzy, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński oraz reżyser Bogdan Czajkowski.

W konkursie złożono 23 oferty, z czego do drugiego etapu, po spełnieniu warunków formalnych, przeszło 18 kandydatów. Spośród nich do finału wyłoniono wymienione cztery osoby.

IAR/PAP/tj

Czytaj także

Juliusz Braun o wyborze prezesa Telewizji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 08:24
W środę kolejne posiedzenie Rady Mediów Narodowych. Głównym tematem ma być wybór nowego prezesa Telewizji Polskiej. Gościem programu 24 Pytania był Juliusz Braun z Rady Mediów Narodowych.
rozwiń zwiń