X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Małgorzata Wypych (PiS) o pracach podkomisji smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 09:00
W południe komisja zajmująca się badaniem przyczyn katastrofy smoleńskiej ma przedstawić dotychczasowe wyniki badań. Posłanka PiS Małgorzata Wypych powiedziała w Polskim Radiu 24, że podczas spotkania z dziennikarzami zostanie zaprezentowany film, w którym mają znaleźć się nowe niepublikowane dotąd dowody w śledztwie.
Audio
  • 15.09.16 Małgorzata Wypych: „Dowody potwierdzają tezy przedstawiane przez ścisłych badaczy, którzy zajmują się sprawami dotyczącymi zjawisk fizycznych i chemicznych”.
Małgorzata Wypych, posłanka PiS
Małgorzata Wypych, posłanka PiSFoto: malgorzatawypych.pl

W środę przedstawiciele komisji spotkali się z rodzinami ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Spotkanie trwało blisko sześć godzin.

Podczas spotkania miały zostać przedstawione nowe fakty ws. katastrofy smoleńskiej. Jak podkreśliła Małgorzata Wypych, przedstawione podczas spotkania fakty i dowody były dla części osób nowe.

- Te dowody potwierdzają tezy przedstawiane przez ścisłych badaczy, którzy zajmują się sprawami dotyczącymi zjawisk fizycznych i chemicznych. Są więc nie do podważenia w niektórych sytuacjach – podkreśliła Wypych.

Dodała także, że było to „bardzo ważne spotkanie”. - Dobrym sygnałem było to, że było bardzo dużo rodzin. Zarówno tych, które od dłuższego czasu grupowane są po jednej stronie dotyczącej nie zgadzania się z oficjalną wersją wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, jak i tych, którzy nie zgadzają się z linią Antoniego Macierewicza – wyjaśniła Wypych.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Piotr Wąż.

Polskie Radio 24/pr

___________________ 

Data emisji: 15.09.16

Godzina emisji: 8:35

Czytaj także

Łukasz Polinceusz o obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2016 20:32
Za nami uroczystości upamiętniające szóstą rocznicę katastrofy w Smoleńsku. – Zabrakło mi pamięci, że wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi bez względu na to, kim byliśmy. Zabrakło mi wspomnienia o wszystkich ofiarach. Dużo mówiono o parze prezydenckiej, a o pozostałych nazwiskach coraz bardziej się zapomina – mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Polinceusz (Fundacja Pułaskiego).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyrok ws. byłego szefa BOR

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 16:08
W Debacie Dnia Dorota Łosiewicz (W Sieci) i Piotr Szumlewicz (Bez Dogmatu) rozmawiali o wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie ws. gen. Pawła Bielawnego, który został uznany za winnego nieprawidłowości przy ochronie wizyt VIP-ów w Smoleńsku w kwietniu 2010 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz Kownacki o odtajnieniu dokumentów ws. Smoleńska

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 09:44
Szef polskiej dyplomacji zapowiada odtajnienie dokumentów i korespondencji, z których ma wynikać, że rosyjska strona starała się rozdzielić wizytę w Smoleńsku. Antoni Macierewicz zapowiedział także, że wkrótce zostaną ujawnione nowe nagrania załogi Tupolewa. Gościem Rozmowy Poranka był Bartosz Kownacki, wiceminister obrony narodowej.
rozwiń zwiń