X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jacek Protasiewicz o wykluczeniu go z PO

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 08:48
– Oczekuję sądu, a w szczególności uzasadnienia decyzji, która została podjęta dwa miesiące temu i ciągle Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej, mimo pisemnego wniosku i nalegań ze strony mojej i posła Huskowskiego, nie jest w stanie z siebie wydobyć. Racjonalnych argumentów dla uzasadnienia tej decyzji nie ma – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka o swoim wykluczeniu z partii Jacek Protasiewicz, poseł niezrzeszony, były poseł Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • 13.09.16 24 Pytania – Rozmowa Poranka. Gość: Jacek Protasiewicz poseł niezrzeszony, były poseł Platformy Obywatelskiej.
Jacek Protasiewicz, foto: PR24Pj
Jacek Protasiewicz, foto: PR24/Pj

Gość Polskiego Radia 24 podkreślał, że chce usłyszeć powód, dla którego został wykluczony z Platformy Obywatelskiej. Domaga się na piśmie uzasadnienia tej decyzji, ponieważ to standard w demokratycznym i praworządnym kraju.

– Jak obserwuję styl zarządzania Platformą przez Grzegorza Schetynę, nie sądzę, żeby ta decyzja uległa zmianie. Jak obserwuję również to, jak członkowie władz Platformy stali się dramatycznie ulegli  wobec tego nowego, dyktatorskiego stylu, to w tej kwestii sąd koleżeński nie będzie obiektywny. Dziś chciałbym jednak wiedzieć dlaczego zostałem wykluczony, ponieważ pisemne uzasadnienie to standard w demokratycznej organizacji i kraju – powiedział Jacek Protasiewicz.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Piotr Wąż.

Polskie Radio 24/dds/pj

___________________

Data emisji: 13.09.2016

Godzina emisji: 07.35


Czytaj także

Jacek Protasiewicz (Platforma Obywatelska) o nowym szefie klubu PO

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 17:01
Sławomir Neumann wybrany na szefa Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. – Jak widać w Platformie w pełni obowiązują reguły demokracji – stwierdził w Rozmowie Politycznej Jacek Protasiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzech posłów wykluczonych z PO

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 14:32
Zarząd Platformy Obywatelskiej wykluczył trzech posłów z partii. O tym, czy wzmocni to Platformę czy przyczyni się do kolejnych rozłamów, rozmawiali w Debacie Dnia Stanisław Skarżyński (Res Publica) i Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamieszanie w Platformie Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2016 11:42
– W działaniach Platformy nie widzę niczego nowego – ocenił prof. Adam Grzegorczyk z Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu. W środę posłowie Michał Kamiński, Jacek Protasiewicz i Stanisław Huskowski zostali wykluczeni z partii i klubu parlamentarnego PO. Taką decyzję podjął zarząd ugrupowania.
rozwiń zwiń