X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Eksperci o warszawskim szczycie NATO

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 18:43
W dniach 8-9 lipca w Warszawie odbędzie się szczyt NATO. O znaczeniu Sojuszu Północnoatlantyckiego mówili w Debacie Dnia Bogumił Kolmasiak (Akcja Demokracja) i Krzysztof Losz (Nasz Dziennik).
Audio
  • 07.07.16 Debata Dnia: warszawski szczyt NATO. Goście: Bogumił Kolmasiak i Krzysztof Losz.
Goście Debaty Dnia: Bogumił Kolmasiak i Krzysztof Losz
Goście Debaty Dnia: Bogumił Kolmasiak i Krzysztof LoszFoto: PR24/PJ

Goście Polskiego Radia 24 zgodnie podkreślali, że Sojusz Północnoatlantycki jest potrzebny, ponieważ pełni rolę odstraszającą wobec potencjalnych agresorów.

– Ostatnie wydarzenia pokazują, że NATO, które skazywano na śmierć, jest potrzebne. Sojusz wojskowy, którego podstawą są Stany Zjednoczone pełni istotną rolę odstraszającą, szczególnie w sytuacji kiedy Rosja jest krajem, który rozpoczął w ostatnim dziesięcioleciu tak naprawdę dwie wojny zaczepne – z Gruzją i Ukrainą – powiedział w Polskim Radiu 24 Bogumił Kolmasiak.

– Warszawski szczyt NATO jest szansą na odbudowanie wiarygodności Sojuszu – mówił Krzysztof Losz. – NATO jest sojuszem obronnym, nastawionym na odstraszanie potencjalnych agresorów i obronę własnego terytorium – utrzymywał gość Polskiego Radia 24.  

W Debacie Dnia również komentarz do przyjętej nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa PiS i komisji śledczej ws. Amber Gold.

Audycję prowadził Jakub Kukla.

Polskie Radio 24/dds/pj

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak