X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Po kongresie PiS

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2016 18:29
Jarosław Kaczyński został wybrany prezesem Prawa i Sprawiedliwości na kolejną, trzyletnią kadencję. Tak zdecydowano w głosowaniu podczas kongresu partii w Warszawie. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o funkcjonowaniu PiS rozmawiali Jerzy Domański z „Przeglądu” i Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”.
Audio
  • 04.07.16 Debata Dnia: Jerzy Domański i Wojciech Wybranowski.
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: EASTNEWS

Kandydaturę Kaczyńskiego poparło 1008 delegatów, 7 było przeciw, jeden się wstrzymał. Kaczyński był jedynym kandydatem w wyborach przeprowadzonych podczas sobotniego kongresu partii w Warszawie.

Jak oceniał w Polskim Radiu 24 Jerzy Domański, faktyczne przywództwo Jarosława Kaczyńskiego w PiS nie mogło być zagrożone. – Jest on prezesem partii, która odniosła sukces. Dodatkowo, realizując obietnice socjalne, ugrupowanie nie traci poparcia. Kongres nie mógł przynieść niespodzianki – komentował na naszej antenie red. naczelny tygodnika „Przegląd”.

– Jarosław Kaczyński jest ojcem dwóch ostatnich sukcesów Prawa i Sprawiedliwości, jakimi były zwycięstwa w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. To prezes PiS przeforsował kandydaturę Andrzeja Dudy, to on postawił na Beatę Szydło – przypominał z kolei w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski.

Więcej tematów i komentarzy w całej rozmowie.

Gospodarzem programu był Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/PAP/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak