X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prezenty bez pudła

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 14:29
Do Świąt zostało już coraz mniej czasu. Dlatego większość z nas gorączkowo odwiedza sklepy, bo to ostatni moment, żeby wybrać i kupić prezenty.
Audio
  • 19.12.13 Jakub Matuszewski o prezentach trafionych bez pudła
Prezenty bez pudła
Foto: flickr/rofi

Najczęściej kupujemy książki, płyty i perfumy, ale możemy też … podarować niezapomniane przeżycie. Skok na bungee, przelot helikopterem czy po prostu kurs ceramiczny lub robienia sushi to niektóre propozycje oryginalnych prezentów. Czym jeszcze można mile zaskoczyć naszych bliskich?

- Szukamy prezentów, które na dłużej zostaną w pamięci. Myślimy o konkretnej osobie. Alternatywą tradycyjnych podarków są wyjątkowe prezenty czyli prezenty, które można przeżyć. Kluczowe jest to, żeby obdarowywaną osobę czymś zaskoczyć - powiedział Gość PR24 Jakub Matuszewski.

Co mogą zrobić osoby, które mają niewiele czasu i wszystko zostawiają na ostatnią chwilę?

- Dla takich klientów najlepszym pomysłem jest złożenie zamówień przez Internet. Można kupić kupon w jedną minutę. To voucher na prezent, który uprawnia do realizacji jakiegoś przeżycia. Można wykorzystać w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy – dodaje Jakub Matuszewski.

Wyjątkowe prezenty to zakupy, które są nie tylko szybkie, ale również bezpieczne. Co Polacy najchętniej kupują pod choinkę? Co zrobić z niechcianymi prezentami?

- Zdecydowanie większe grono lubi dawać niż otrzymywać prezenty. Obdarowywanie bliskich upominkami sprawia nam większa przyjemność. Z prezentami, które gwarantują nam przeżycia możemy wymienić na takie, które nam sprawią więcej przyjemności. Z materialnymi jest większy problem – powiedział Gość Pr24.

Trzeba się cieszyć z każdego prezentu. W tym wyjątkowym dniu nie możemy pokazać swojego niezadowolenia, by nie sprawić nikomu przykrości. Prezenty to gesty i wyrazy naszej dobrej woli.

PR24/Paulina Olak