X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Nie żyje Romuald Cieślak, wieloletni pracownik Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 15:36
Zmarł Romuald Cieślak - kierownik produkcji, wieloletni pracownik Teatru Polskiego Radia. Dyrektor radiowej sceny Janusz Kukuła podkreśla, że był to jeden z najważniejszych ludzi w Teatrze Polskiego Radia.
Romuald Cieślak
Romuald CieślakFoto: Teresa Skoczylas/ PR

bozena walewska pap arch 1200 .jpg
"Inteligentna, ciepła, dobra". Dziś uroczystości pogrzebowe Bożeny Walewskiej

"Jeden z najpiękniejszych ludzi"

- Jego wiedza i intuicja sprawiały, że ufali mu reżyserzy i aktorzy. Bardzo trudną i odpowiedzialną pracę w Teatrze Polskiego Radia wykonywał z wielką pasją. Kochał aktorów i kochał sztukę. Wywarł ogromny wpływ na naszą historię. Żegnamy jednego z najpiękniejszych ludzi, którzy w naszym teatrze pracowali - wspomina Janusz Kukuła.

Posłuchaj
00:34 kukuła - setka .mp3 Janusz Kukuła wspomina zmarłego Romualda Cieślaka (IAR)

Na stronie Teatru Polskiego Radia pracownicy napisali: "Odszedł nasz kolega, pan Roman, nasz Romanek, Romuald Cieślak... Kierownik produkcji, wieloletni pracownik Teatru Polskiego Radia. Dzwonił jeszcze dwa i pół tygodnia temu. Leżał już wtedy na OIOM-ie. Mówił bardzo niewyraźnie. Powiedział: "Nudzi mi się tu. Chciałbym już do was wrócić". Kiedy indziej, Panie Romanie, Romku. Tak nam przykro...". 

Romuald Cieślak pracował w Teatrze Polskiego Radia 20 lat. Zmarł w wieku 64 lat.


mbl

Czytaj także

Nie żyje Janusz Majka, wieloletni dziennikarz Polskiego Radia. Zmarł na oddziale covidowym

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 12:05
Długoletni dziennikarz Polskiego Radia Janusz Majka zmarł w rzeszowskim szpitalu na oddziale covidowym z powodu niewydolności krążenia. Miał 64 lata. Przez lata pracy w Polskim Radiu Rzeszów wychował wiele pokoleń dziennikarzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie żyje dziennikarz motoryzacyjny, Aleksander Żyzny. Przez lata był związany z Radiem Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2021 18:04
Zmarł dziennikarz motoryzacyjny Aleksander Żyzny, przez lata związany z Radiem Kierowców Programu I Polskiego Radia. Poinformował o tym Auto Klub Dziennikarzy Polskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zenon Wiktorczyk - niezapomniany głos Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2021 05:40
27 marca 1997 roku zmarł Zenon Wiktorczyk. Przede wszystkim był człowiekiem mocno związanym z radiem – bardzo popularną audycję "Podwieczorek przy mikrofonie" prowadził przez ponad trzydzieści lat. Mało kto jednak pamięta, że dziennikarz udzielał się także w kabarecie "Szpak", a nawet zagrał w komedii "Miś" Stanisława Barei. 
rozwiń zwiń