X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

"O wszystkim z kulturą" i "Dajesz radę". Polskie Radio na środę

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 18:00
Gdzie w Polsce znajduje się Kraina Wygasłych Wulkanów oraz czy z podróżowania można żyć? Premiera online "Sekretnego życia obrazów" złożonego z fragmentów oper barokowych. Wieczorem lektury i elektroniczno-klubowe nowości.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pxhere.com
logo

9.00-12.00 - "Cztery Pory Roku - Zima z Radiem" - zaprasza Agnieszka Kunikowska

Tym razem czeka nas wyprawa do Sudeckiej Zagrody Edukacyjne w Dobkowie (na pograniczu Pogórza Kaczawskiego i Gór Kaczawskich), na terenie której działa Geopark zwany Krainą Wygasłych Wulkanów. Przeprowadzimy też eksperyment, w którym wykorzystamy m.in. cukier puder i sodę - to w ramach cyklu "Domowe laboratorium". Będziemy też zdradzać sekrety zwierząt, a cykl zapowie znana słuchaczom Polskiego Radia Dzieciom Myszka Fela. Małgorzata Raducha jak zawsze korzystając z podpowiedzi słuchaczy, sugerujących jej 10 podstawowych produktów przygotuje obiad. Sława Bieńczycka w cyklu "Okiem w sieć" opowie o wirtualnych podróżach po muzeach i galeriach zarówno w Polsce, jak i w odległych zakątkach świata. Będą też konkursy, w tym m.in. "Co tu nie gra?". 

19.00 - "Eureka" - zaprasza Katarzyna Jankowska

Stanisław Gustaw Jaster był żołnierzem Związku Walki Zbrojnej i Armii Krajowej, wywieziony do obozu KL Auschwitz działał w konspiracyjnym ruchu oporu. Po ucieczce z obozu brał udział w specjalnych akcjach AK, w tym w wykonywaniu wyroków na zdrajcach i konfidentach. W 1943 roku przypisano Jasterowi współpracę z Niemcami, kontrwywiad prowadził w tej sprawie śledztwo, skazano go na śmierć za zdradę i wyrok wykonano. Nie wiadomo, czy Stanisław Jaster rzeczywiście był zdrajcą, ponieważ nie ma na to wystarczających dowodów. Nadal więcej jest tu pytań niż odpowiedzi, ale pojawiają się nowe dokumenty świadczące o niewinności Jastera. Od czasu zakończenia II wojny światowej w mediach, wśród historyków oraz jemu współczesnych kolegów z konspiracji toczy się wokół tej postaci spór. 

19.30 - "Jedynka Dzieciom" - zaprasza Joanna Ficińska

Kolejna propozycja na ferie, tym razem zachęcamy do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wybrania się na rodzinną wyprawę szlakiem warszawskich zwierząt. Spacery po wybranych dzielnicach mogą być tak emocjonujące, jak odległa podróż w nieznane. Zapraszamy do poznania bobrów i innych dzikich zwierząt z praskiego brzegu, ptaków, które upodobały sobie Park Arkadia na Mokotowie i odkrywania tropów zwierząt na Starym Mieście. Czyli ferie z Muzeum Warszawy.​ 

21.00 - "Moje Książki" - zaprasza Magdalena Mikołajczuk

W programie m.in. rozmowa o hiszpańskiej powieści Andresa Barby "Świetlista republika" (w tłumaczeniu Katarzyny Okrasko). Na skraju dżungli, w fikcyjnym miasteczku San Cristóbal pojawia się nagle grupa dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Wprowadzają niepokój swoją innością, dziwnym językiem, którym się porozumiewają i niezrozumiałymi dla mieszkańców miasteczka regułami, którymi rządzi się ich społeczność. Ich obecność prowadzi do tragedii. Podobno inspiracją dla "Świetlistej republiki" był nominowany do Oskara polski film dokumentalny Andrzeja Celińskiego i Hanny Polak Dzieci z Leningradzkiego (2005), pokazujący życie bezdomnych nieletnich w Moskwie. O powieści, którą czyta się jak połączenie reportażu z thrillerem, opowie tłumaczka Katarzyna Okrasko.

LITERATURA W JEDYNCE: 

10.35 i 11.35 - słuchowisko z roku 1994 wg powieści Frances Hodgson Burnett "Tajemniczy ogród" w adaptacji Emilii Stawskiej i reżyserii Jana Warenyci z Danutą Stenką, Stanisławą Celińską, Boguszem Bilewskim, Katarzyną Łaniewską i innymi. Od 4 do 15 stycznia.

21.45 - "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza w interpretacji Piotra Fronczewskiego z archiwum PR. Od 11 do 31 stycznia.

23.50 - "Dziwne jest serce kobiece... Wspomnienia galicyjskie" autorstwa Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej, (powtórzenie) Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik". Od 6 do 21 stycznia.


logo

07.00-10.00 - "Poranek Dwójki" - prowadzi Paweł Siwek

Zatrzymana bądź mocno ograniczona produkcja filmowa, zamknięte lub wypełnione jedynie w 25-50 procentach kina, przekładane na nieokreślone terminy premiery.... W "Poranku Dwójki" skupimy się na obecnej sytuacji i perspektywach polskiej kinematografii. Na jaką pomoc mogą liczyć jej podmioty? O wsparciu, jakie proponuje Polski Instytut Sztuki Filmowej porozmawiamy z jego dyrektorem - Radosławem Śmigulskim. Początek spotkania o godz. 9.30. 

W audycji zaprosimy też na premierę online w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej - "Sekretne życie obrazów". To muzyczny collage złożony z fragmentów oper barokowych Monteverdiego, Haendla i Vivaldiego. Arie z oper "Orlando", "Ariodante" czy "Alcina", czyli "muzyczne obrazy" wyjęte z większej całości stają się kanwą opowieści osnutych wokół scen uchwyconych w dziełach mistrzów barokowego malarstwa. Ponadto spotkamy się z nową dyrektor Muzeum Współczesnego Wrocław - Sylwią Świsłocką-Karwot. 

09.50-09.55 - "Wiersz na dzień dobry": Rok Cypriana Kamila Norwida w Dwójce

10.00-11.00 - "Znacie, to posłuchajcie" - Maurice Ravel Jeux d'eau, M. 30, wyk. Martha Argerich; Fryderyk Chopin Mazurki op 59, wyk. Martha Argerich; Robert Schumann Fantasiestücke, Op. 73: I. Zart und mit Ausdruck, wyk. Martha Argerich & Mischa Maisky; Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur (fragment), wyk. Martha Argerich, Berliner Philharmoniker & Claudio Abbado

11.10-12.45 - "Kanon Dwójki" - prowadzi Klaudia Baranowska

Igor Strawiński Pulcinella Suite, wyk. Columbia Symphony Orchestra, dyr. Igor Strawiński; Le sacre du printemps, Pt. II "The Sacrifice”, wyk. Teodor Currentzis & MusicAEterna. W drugiej godzinie: Johannes Brahms Trio na klarnet, wiolonczelę i fortepian a-moll , op. 114, wyk. Arkadiusz Adamski - klarnet, Marcin Zdunik - wiolonczela, Magdalena Wojciechowska - fortepian

12.45-13.00 - "Zapiski ze współczesności" / Piotr Kamiński

13.00-15.00 - "Koncerty w porze lunchu" - prowadzi Joanna Grotkowska

Od baroku do muzyki XX wieku - recital Emmanuela Pahud w Operze w Tokio (2.12.2019) Georg Philipp Telemann Fantazje TWV 40, Edgard Varèse Density 21.5, Elliott Carter Scrivo in Vento, Luciano Berio Sequenza I, Arthur Honegger Danse de la chèvre, Sigfrid Karg-Elert Sonata fis-moll "Appassionata" op. 140, Toru Takemitsu Air, wyk: Emmanuel Pahud, flet

16.00-18.00 - "Wybieram Dwójkę" - prowadzi Jakub Kukla

To jedni z bardziej cenionych artystów dzisiejszej sceny jazzowej. Bliźniacy (urodzeni w 1974 roku) pochodzą z muzycznej rodziny. Choć obecnie jeden z braci kojarzony jest głównie z kontrabasem, a drugi z perkusją - obaj mają w swoim artystycznym CV grę na kilku innych instrumentach: Bartłomiej m.in. na ksylofonie i marimbie, Marcin na fortepianie i akordeonie. - Bracia Olesiowie będą gospodarzami najbliższej Domówki z Dwójką, a Marcin Oleś naszym gościem w audycji. Ponadto opowiemy o Muzeum Narodowym w Lublinie, które z dniem 1 stycznia stało się państwową instytucją kultury, omówimy płytę Alla Polacca, na której znalazły się utwory na gitarę i harfę, a Oskar Chmioła przedstawi manifest kina performatywnego. W cyklu "Literackie witaminy" - Małgorzata Czyńska.

17.30-18.00 - "O wszystkim z kulturą" / Archiwum Instytutu Pileckiego - O inauguracji Archiwum Instytutu Pileckiego Jakub Kukla rozmawia z Tomaszem Stefankiem - pełnomocnikiem Dyrektora Instytutu Pileckiego ds. programowych i Moniką Maniewską - kierownikiem zespołu pozyskiwania archiwów.

19.30-21.30 - "Filharmonia Dwójki" - prowadzi Róża Światczyńska

La Scintilla Orchestra i Riccardo Minasi w Zurichu (01.07.2019, Zurich Opera)

Arcangello Corelli,  Giuseppe Valentini,Pietro Antonio Locatelli,  Giovanni Battista Pergolesi, Giuseppe Antonio Brescianello, Antonio Vivaldi Concerti i Sinfonie

Wyk. La Scintilla Orchestra, dyr. Riccardo Minasi

21.30-22.00 - "Rozmowy po zmroku" / Niemodne przyjemności - aud. Romana Dziewońskiego

LITERATURA W DWÓJCE:

11.00-11.10 - "To się czyta" - Katherine Mansfield "Opowiadania", czyta Katarzyna Dąbrowska.

15.00-15.15 - "Literacka sjesta" - Franz Kafka "Proces", czyta Piotr Adamczyk, odc. 29., (powtórzenie, FINA).

19.15-19.30 - "Książka do słuchania" - Tadeusz Dołęga Mostowicz "Kariera Nikodema Dyzmy", czyta Jerzy Bończak, odc. 3.


logo


00.00-02.00 - "Apteka nocna" - Jędrzej Kodymowski

02.00-04.00 - "GH+ extra" - Grzegorz Hoffmann

W audycji podsumowanie najlepszych płyt ubiegłego roku. 

04.00-06.00 - "Trójka budzi / soul, funk, r’n’b" - Justyna Grabarz

06.00-08.45 - "Pora na Trójkę" - Łukasz Ciechański

W audycji o tym - o czym zapominamy najczęściej? Sprawdzimy też w jaki sposób nad swoim umysłem panują najlepsi? Rozmowa z Mateuszem Bartelem, czterokrotnym mistrzem Polski w szachach. Przyjrzymy się również temu - w jaki sposób spędzamy czas wolny podczas pandemii? 

08.45-09.00 - "Salon polityczny Trójki" - Beata Michniewicz

Gościem Krzysztof Szczerski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta

09.00-09.50 - "Muzyczna poczta UKF" - Tomasz Żąda

09.50-10.00 - "Informator ekonomiczny" - Sylwia Zadrożna

10.00-11.00 - "Trójkowo, rockowo" - Michał Kirmuć

11.00-15.00 - "Trójka do trzeciej" - Piotr Łodej

Bolesławiec trafił na listę Europejskiego Szlaku Ceramiki (obok włoskiej Feanzy/płytki ceramiczne i francuskiego Limoges/antyczna porcelana). Co szczególnie urzekło jurorów w bolesławickich dziełach sztuki? W "Fajny filmie" - Ryszard Jaźwiński porozmawia z reżyserem Mariuszem Palejem, autorem filmu "Czarny młyn". W cyklu "Ferie z Trójką" (12-14) m.in. rozmowa z Doktorem Witaminką (Joanna Neuhoff-Murawska), dietetyk z Centrum Zdrowia Dziecka (znana z audycji w Polskim Radiu Dzieciom). Będzie też Czarek Czaruje, czyli iluzjonista Cezary Gołębiowski oraz słuchowisko "Przygoda Niepyłki i Apolinki" c.d. Podczas lekcji WF - będziemy trenować z dr Rzepką, podczas lekcji angielskiego - kolejny odcinek z serii "Easy Peasy", odcinek 8: Batman - gadżety (M. Krautwurst, N. Sinckler , A. Kaczkowska). Nie zabraknie też lekcji obsługi komputera.

Po 14, w spotkaniu z reportażem - "Skok w przeszłość" Jakuba Tarki: Mało kto dziś wie i pamięta, że lata temu istniały w Warszawie aż trzy skocznie narciarskie. Największa, pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie skocznia pokryta niemieckim igielitem powstała na Skarpie Warszawskiej, tuż obok domu generała Jaruzelskiego. Trenował na niej między innymi mistrz Wojciech Fortuna. O dawnym obiekcie i współczesnych emocjach sportowych opowiedzą varsavianista Arkadiusz Żołnierczyk, szef redakcji sportowej Cezary Gurjew i olimpijczyk Wojciech Fortuna.

15.00-16.00 - "W tonacji Trójki" - Radosław Okrasko

16.00-19.00 - "Zapraszamy do Trójki" - Witold Lazar

19.00-21.00 - pasma "Muzyka z Trójką"

19.00-20.00 - "Trzy wymiary gitary" - Piotr Baron

20.00-21.00 - "Dogrywka" - Michał Grabkowski

21.00-22.00 - "Klub folkowy" - Wojciech Ossowski

22.00-23.00 - "Klub Trójki" - Monika Małkowska

Mamy wiele wspólnego z Włochami - poza wzmianką w polskim hymnie (Włosi również uwzględnili nas w swoim hymnie narodowym) jest mnóstwo wspólnych szlaków, przeżyć, historycznych momentów. Wśród tych rozlicznych "styków" warto wspomnieć o sanktuarium pod opieką Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego, zwanego Zmartwychwstańcami. Kościół i klasztor zostały wybudowane w 1857 roku, cztery lata przed zjednoczeniem Włoch i powstaniem Królestwa Włoch (1861). To zaledwie 65 km od Rzymu, na stoku góry Guadagnolo (1218 pm), w Górach Prenestyńskich. Tu w połowie XIX w. wybudowany został kościół i klasztor Matki Bożej Łaskawej na Mentorelli. To jedno z najstarszych miejsc kultu maryjnego w Europie. Gość: prof. Agnieszka Bender, historyk sztuki, znawczyni kultury włoskiej, wykładowca na Uniwersytecie im. Stefana Wyszyńskiego, była dyrektor Instytutu Polskiego w Rzymie

23.00-00.00 - "Między dniem a snem" - Piotr Majewski

Dalszy ciąg wspólnego słuchania nagrań, które znalazły się na unikatowym wydawnictwie Polskiego Radia dokumentującym działalność Studia Jazzowego Polskiego Radia kierowanego przez Jana Ptaszyna Wróblewskiego w latach 70-tych. Ponadto nagrania Wojciecha Karolaka i formacji Young Power. 


LITERATURA W TRÓJCE: 

11.45 - z cyklu Proza czytana w Trójce - "Dzienniki" Marii Dąbrowskiej. Czyta Olga Sarzyńska (aktorka Teatru Ateneum w Warszawie).

logo


10.00-12.00 - "Stacja Kultura" - W cyklu Ferie w Czwórce Damian Sikorski inspiruje słuchaczy do pisania piosenek, komponowania, śpiewania, grania i zakładania zespołów. Tematem przewodnim odcinka będą nowe aranżacje znanych piosenek.​

14.00-15.00 - "Dajesz Radę" - W połowie stycznia część kierowców wciąż jeździ na letnich oponach. Skoro zima taka łagodna to po co zmieniać… Czy to dobre podejście? Kiedy sprawdzą się opony całoroczne? Jakie jeszcze dylematy i problemy mają właściciele aut zimową porą? Odpowiedzi poszuka Marta Hoppe.

15.00-17.00 - "Czat Czwórki" - Czy z podróży można żyć? Wielu z nas marzy o tym, żeby porzucić swoje dotychczasowe życie, wsiąść do pociągu byle jakiego i podróżować. Dzisiaj mimo ograniczeń, niektórzy już są w rozjazdach. Chęć poznawania nowych lądów jest silniejsza od rozsądnego myślenia. Kto może sobie na to pozwolić? Kiedy jest czas na zmianę? Jak zarabiać, podróżując?

22.00-00.00 - "Noc Rezydentów" - W audycji pojawią się elektroniczno-klubowe nowości płytowe z Izraela, Turcji i Indii. Zaprasza Kacper Ponichtera.


LITERATURA W CZWÓRCE:

10.45 - "Książka w Czwórce" - fragment książki pt. "Bumerang" Krzysztofa Beśka czyta Grzegorz Damięcki.

logo


Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom

Antenę i social media PRD opanowuje Czarek Gołębiewski, magik. 

07.00-10.00 - "Poranek w PRD" Mają trzy powieki i widzą w kolorze. Trudno się do nich zakraść, są czujne nawet podczas snu. Potrafią latać tak wysoko jak samoloty. Dziś w Poranku przyjrzymy się kaczkom. Oprócz tych prawdziwych pojawią się także bajkowe, wśród których prym wiedzie najsłynniejsza - Kaczka Dziwaczka. 

18.00-19.00 - "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" W 1910 roku w Nowym Jorku po raz pierwszy na świecie przeprowadzono radiową transmisję opery. O tajnikach tego gatunku muzycznego opowie Tamara Granat z Uniwersytetu wiedzy operowej dla dzieci w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie​.

21.00-23.00 - "Strefa rodzica"

Zimny dom, czyli o braku rodzinnych relacji. Gość: dr hab. Marta Komorowska-Pudło, doktor habilitowany nauk społecznych w zakresie pedagogiki i doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Od blisko 30 lat specjalizuje się w zakresie pedagogiki oraz psychologii małżeństwa i rodziny, a także w problematyce wychowania do życia w rodzinie i wychowania seksualnego. ​

Drugim tematem, z cyklu "Insta-mama" - Jak zachęcić dziecko do odkładania rzeczy na swoje miejsce? Jak zaangażować dziecko do sprzątania bez gderania i narzekania? Gość: Aleksandra Iwacz, instagramerka. 


LITERATURA W POLSKIM RADIU DZIECIOM:

6.30 i 14.00 Słuchowisko "Fortele Jonatana Koota" na podstawie książki Janusza Przymanowskiego w adaptacji Zdzisława Dąbrowskiego, wyprodukowane przez TPR w 1977 r. Trójka bohaterów kot Jonatan, ptak Eryk Kowalik oraz żółw Biki Helonidiusz, powołują do życia Eskadrę Jonatana i stają do walki z trucicielami środowiska. Bajka w poruszający sposób przekazuje uniwersalne wartości takie jak ochrona przyrody, odwaga, bohaterstwo, poświęcenie.

Obsada: Wiktor Zborowski, Stefan Friedmann, Marian Kociniak, Ryszard Olesiński, Eugeniusz Robaczewski, Alicja Rojek, Piotr Skarga, Janina Sokołowska, Stanisław Zatłoka, Stanisław Żeleński.

19.10 - "Książka do poduszki" - "O krasnoludkach i o sierotce Marysi" Marii Konopnickiej, czyta Patryk Bartoszewski.


logo

14.00 - "Chop-in-pop" - zaprasza Mariusz Gradowski

Specjalnie z okazji ferii zimowych podwójne wydanie audycji. Odcinek pierwszy: Czy znają Państwo karcianą grę w kierki? W pewnym momencie rozgrywki pojawia się rozbójnik: czas, w którym jednocześnie pojawiają się wszystkie wcześniejsze obostrzenia. Robi się ciekawie, a wszystkie chwyty zaczynają być dozwolone. I taki też będzie najbliższy Chop-in-pop: bez podziału na style, na gatunki, będzie i tanecznie, i rockowo, i hip-hopowo, i akustycznie, eksperymentalnie, a i reggae się trafi. Będzie tryptyk ojcowski po polsku, rosyjsku i po słowacku, będą Ogromne Szczeniaki i Wszystkie Zjawiska. Odcinek drugi: Chop-in-pop #24 - skupia się na GŁOSACH, a więc wokalne i wokalno-instrumentalne odczytania muzyki naszego Patrona, z tekstem lub bez, z efektami elektronicznymi i bez, jazzowo i popowo, tanecznie i refleksyjnie: zaśpiewa m.in. zespół Me Myself & I, będzie John Link Project, a także Urszula Dudziak, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek, Maureen McGovern, jak również Natalia Kukulska. Kobieco i polsko, dla Ciebie Polsko. Muzycznie - raczej łagodnie i przystępnie.

16.00 - "Na jazzowo" - zaprasza Andrzej Zieliński

Specjalnie z okazji ferii zimowych podwójne wydanie audycji. Odcinek pierwszy: W audycji nie tylko Chopin, ale również Ignacy Jan Paderewski w jazzowym ujęciu autorstwa Pawła Kaczmarczyka. Będą też Chopinowskie korzenie, które przywoła Anna Maria Jopek oraz nowe przetworzenie tematów ludowych autorstwa Joachima Mencla inspirowane w warstwie konceptualnej tym, co czynił Fryderyk Chopin. W drugim odcinku wysłuchamy utworu Dziękuję (Thank you), który Dave Brubeck - pianista i kompozytor zaliczany do ekstraligi światowego jazzu zadedykował polskiej publiczności. Do napisania tego utworu Brubecka zainspirowała wizyta w domu Chopina w Żelazowej Woli. W programie usłyszmy również m.in. Blue Rondo à la Turk wykonane przez Dave Brubeck Quartet oraz Chopinesque Jona Batiste'a.

18.00 - "Chopin i świat literatury" - zaprasza Iwona Puchalska

W drugiej audycji z cyklu będziemy kontynuować lekturę młodzieńczej poezji okolicznościowej pisanej przez kompozytora - zajmiemy się wierszykami przyjacielskimi, zrodzonymi z impulsu towarzyskiego i odzwierciedlającymi jego relacje z bliskimi.

22.00 - "W salonie PR Chopin" - Marcina Majchrowskiego

Retransmisja z koncertu Urszuli Kryger i Pawła Cłapińskiego organizowanego przez Polskie Radio Chopin. 

Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: #zostańwdomu W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak