X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Kamp! na Scenie Muzycznej Polskiego Radia. Zobacz koncert WIDEO!

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 19:45
Koncert zespołu Kamp! na Scenie Muzycznej Polskiego Radia. Grupa wystąpiła w radiowym studiu S3, a jej koncert został zarejestrowany w multimedialnej formule (dźwięk i obraz). W przypadku Kamp!, wizualna warstwa koncertu jest nie do przecenienia, w wysublimowany sposób towarzyszy elektronicznym brzmieniom muzyki z gatunku electro pop. 
Kamp Scena Muzyczna Polskiego Radia
Kamp! Scena Muzyczna Polskiego RadiaFoto: Cezary Piwowarski/Polskie Radio

ZOBACZ KONCERT KAMP!

Źródło: YouTube Polskie Radio 

Koncert Kamp! odbywał się w ramach sylwestrowych występów, które zainaugurowały działalność Sceny Muzycznej Polskiego Radianowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności. 

Kamp! Scena Muzyczna Polskiego Radia Kamp! Scena Muzyczna Polskiego Radia

Na scenie wystąpili także: Jerecki, Wojtek Cugowski z zespołem, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Labnerry i grupa Łąki Łan.

Wszystkich koncertów można było wysłuchać na falach radiowych, dzięki technologii DAB+, w aplikacji Polskiego Radia oraz obejrzeć w internecie.

W związku z panującą pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami, brak możliwości udziału w dużych wydarzeniach kulturalnych, nie był żadną przeszkodą w obcowaniu ze znakomitą muzyką i zabawą w doborowym towarzystwie. 


Kamp! Scena Muzyczna Polskiego Radia Kamp! Scena Muzyczna Polskiego Radia

Grupa Kamp! to polski zespół grający muzykę z gatunku electro pop. Brzmienie grupy określa się jako melodyjny synth pop z wyraźnymi wpływami nowej fali lat 80. Grupa została założona w Łodzi, debiutancki album Kamp! wydała w 2012 roku.  

Kolejne albumy to Orneta z 2015 roku, Dare z 2018 i Kamp!Live z 2019 

Czytaj również:


sponsor sponsor

Czytaj także

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia. Zobacz WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2020 14:00
Za nami Koncertowy Sylwester Polskiego Radia! Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza to koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, ale także muzyka poważna w sylwestrowym koncercie Filharmonii Narodowej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

W Nowy Rok z Trójką. Koncert zespołu Luxtorpeda na zakończenie 2020

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021 00:20
To była prawdziwa muzyczna uczta: premierowy koncert poznańskiej grupy Luxtorpeda zakończył w Trójce ostatnie godziny 2020 roku. Muzycy zaprezentowali utwory z najnowszej, wydanej na początku października 2020 roku, płyty "Anno Domini MMXX", jak i starsze dokonania. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia. Tak zagrały gwiazdy polskiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021 01:08
Klasyka muzyki pop, rock i inne brzmienia - można je było usłyszeć podczas multimedialnego Koncertowego Sylwestra Polskiego Radia. To aż 6 godzin muzyki w wykonaniu gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wydarzenie zainaugurowało Scenę Muzyczną Polskiego Radia, czyli nowy cykl koncertów z internetowym udziałem publiczności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Łąki Łan" na Scenie Muzycznej Polskiego Radia. Zobacz koncert WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 16:44
Na sylwestrowy wieczór Polskie Radio przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Scena Muzyczna Polskiego Radia gościła również grupę Łąki Łan. Przeżyjmy te emocje jeszcze raz! 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojtek Cugowski na Scenie Muzycznej Polskiego Radia. Zobacz koncert WIDEO!

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 16:44
Scena Muzyczna Polskiego Radia rozpoczęła swą działalność od mocnego akordu: w sylwestrową noc na jej inaugurację w radiowym studiu S3 wystąpili: Wojtek Cugowski z zespołem, Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Lanberry, Izabela Trojanowska, grupa Łąki Łan i Kamp! To była prawdziwa muzyczna i wizualna uczta dla słuchaczy w każdym wieku.
rozwiń zwiń