X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 10:01
To była zupełnie wyjątkowa sylwestrowa noc z Polskim Radiem. W ramach inauguracji multimedialnej Sceny Muzycznej Polskiego Radia mogliśmy obejrzeć koncerty wideo w wykonaniu gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wystąpili miedzy innymi: Małgorzata Ostrowska, Lanberry i Kamp!  Zapraszamy do obejrzenia tych wyjątkowych koncertów!
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia Foto: mat.promocyjne

Multimedialny Koncertowy Sylwester Polskiego Radia to ponad 6 godzin muzyki dla słuchaczy w każdym wieku. 

W pierwszej części koncertu wystąpili: Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Wojciech Cugowski i Lanberry. Każdy z artystów zagrał swoje największe hity, a także ulubione utwory.

Drugą część otworzyła Izabela Trojanowska, która zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in. "Wszystko czego dziś chcę". Swój koncert zakończyła piosenką "Nic nie może przecież wiecznie trwać", oddając hołd tragicznie zmarłej przed ponad 30 laty Annie Jantar. Następny wystąpił zespół Łąki Łan, a Koncertowy Sylwester Polskiego Radia zakończył zespół Kamp!.

Koncerty zostały zarejestrowane w rewelacyjnym dźwiękowo studiu radiowym S3. Gospodarzami wieczoru byli dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Marcin Kusy i dziennikarka muzyczna Ula Kaczyńska. 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA PIERWSZEJ CZĘŚCI KONCERTU:


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA DRUGIEJ CZĘŚCI KONCERTU:


- Po trudnych doświadczeniach roku 2020 z wielką nadzieją patrzymy na nadchodzący 2021 rok - mówiła, składając o północy słuchaczom noworoczne życzenia, Prezes Zarządu Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. - Życzę wszystkim Państwu, aby rok 2021 był dla nas czasem pomyślności, zdrowia, radości i spełnienia marzeń - dodała Prezes Polskiego Radia.


Sylwester z Polskim Radiem - Lanberry Sylwester z Polskim Radiem - Lanberry

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia był niepowtarzalną okazją na umożliwienie słuchaczom kontaktu z artystami i uczestniczenia w wydarzeniu online.

- Całość została zrealizowana w nowoczesnej, wielokamerowej technologii obrazu i dźwięku - mówił przed sylwestrowymi koncertami na antenie Polskiego Radia 24 wicedyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej Krzysztof Kossowski.

Wiceszef IAR podkreślił, że Polskie Radio, jako nowoczesne medium, sięga po technologie multimedialne, bo dla odbiorców prócz dźwięku, istotny jest również obraz. 

Przedsięwzięcie było inauguracją Sceny Muzycznej Polskiego Radia – nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności. 


***


sponsor sponsor 

Czytaj także

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 17:18
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 13:00
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń