X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 17:18
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia Foto: materiały promocyjne/ Polskie Radio S.A.

W związku z panującą pandemią COVID-19 i wprowadzonymi przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej obostrzeniami sanitarnymi, w tym roku noc sylwestrowa nie będzie taka, jak zwykle. Brak możliwości udziału w dużych wydarzeniach kulturalnych nie jest jednak żadną przeszkodą w obcowaniu ze znakomitą muzyką i zabawą w doborowym towarzystwie. Polskie Radio przygotowało wiele różnorodnych propozycji, a dostęp do nich będzie możliwy na falach radiowych, w internecie, technologii DAB+ i aplikacji Polskiego Radia.

Zapraszamy do udziału w multimedialnym Koncertowym Sylwestrze Polskiego Radia. W ramach tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowane zostaną koncerty polskich gwiazd: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan i Kamp!. Noworoczne życzenia o północy przekaże słuchaczom Prezes Zarządu Polskiego Radia Pani Agnieszka Kamińska.

Występy, już od godz. 19:00, będzie można obejrzeć na stronie www.polskieradio.pl, www.polskieradio.24.pl i na kanałach Polskiego Radia w serwisach YouTube i Facebook. Koncertowy Sylwester Polskiego Radia to niepowtarzalna szansa na umożliwienie słuchaczom kontaktu z artystami i bezpłatny udział w wydarzeniu muzycznym.

Przedsięwzięcie jest inauguracją Sceny Muzycznej Polskiego Radia – nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności.

Na antenie radiowej Jedynki po godz. 20:00 zaprezentowana zostanie audycja „Sylwester z Jedynką”, którą poprowadzi red. Zbigniew Zegler. W ramach audycji będzie można wysłuchać retransmisji koncertu Izabeli Trojanowskiej, a po północy koncertu Lanberry. Od 2.00 do 5.00, w ramach pasma „Sylwester z Jedynką – dogrywka” przy mikrofonie pojawi się red. Damian Sikorski.

Program 2 Polskiego Radia zaprasza od godz. 20.00 na transmisję Koncertu Sylwestrowego z Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej. Orkiestrę Filharmonii poprowadzi jej Dyrektor Artystyczny – Maestro Andrzej Boreyko. W programie: polki, walce, polonezy i inne dzieła o lżejszym charakterze.

Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej i na antenie Dwójki. Od godz. 22.00 do 7.00 słuchaczom towarzyszyć będą red. Andrzej Zieliński i red. Roch Siciński.

Przygotowania do powitania Nowego Roku, radiowa Czwórka rozpocznie już od godz. 19.00 audycją red. Uli Kaczyńskiej „Sylwestrowy starter”. „Sylwester z Czwórką” od godz. 21.00 to specjalne, imprezowe sety zaprzyjaźnionych z rozgłośnią DJ-ów. Nowy Rok ze słuchaczami spędzą red. Kamil Jasieński i red. Mateusz Kulik.

Polskie Radio Dzieciom planuje zabawę dla całej rodziny. Już od godziny 20:00 za mikrofonem zasiądzie red. Adam Dobrzyński, znany z audycji "Co nam w duszy gra?", "Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" i "Stare, znane, zapomniane". Na początek antena proponuje dużo muzyki tanecznej dla dzieci, stopniowo przechodzącej w tę dla rodziców. Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom potrwa do godz. 6.00.

Zapraszamy także do wysłuchania na antenach Polskiego Radia orędzia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, zaplanowanego na godz. 20.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak