X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 17:18
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia Foto: materiały promocyjne/ Polskie Radio S.A.

W związku z panującą pandemią COVID-19 i wprowadzonymi przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej obostrzeniami sanitarnymi, w tym roku noc sylwestrowa nie będzie taka, jak zwykle. Brak możliwości udziału w dużych wydarzeniach kulturalnych nie jest jednak żadną przeszkodą w obcowaniu ze znakomitą muzyką i zabawą w doborowym towarzystwie. Polskie Radio przygotowało wiele różnorodnych propozycji, a dostęp do nich będzie możliwy na falach radiowych, w internecie, technologii DAB+ i aplikacji Polskiego Radia.

Zapraszamy do udziału w multimedialnym Koncertowym Sylwestrze Polskiego Radia. W ramach tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowane zostaną koncerty polskich gwiazd: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan i Kamp!. Noworoczne życzenia o północy przekaże słuchaczom Prezes Zarządu Polskiego Radia Pani Agnieszka Kamińska.

Występy, już od godz. 19:00, będzie można obejrzeć na stronie www.polskieradio.pl, www.polskieradio.24.pl i na kanałach Polskiego Radia w serwisach YouTube i Facebook. Koncertowy Sylwester Polskiego Radia to niepowtarzalna szansa na umożliwienie słuchaczom kontaktu z artystami i bezpłatny udział w wydarzeniu muzycznym.

Przedsięwzięcie jest inauguracją Sceny Muzycznej Polskiego Radia – nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności.

Na antenie radiowej Jedynki po godz. 20:00 zaprezentowana zostanie audycja „Sylwester z Jedynką”, którą poprowadzi red. Zbigniew Zegler. W ramach audycji będzie można wysłuchać retransmisji koncertu Izabeli Trojanowskiej, a po północy koncertu Lanberry. Od 2.00 do 5.00, w ramach pasma „Sylwester z Jedynką – dogrywka” przy mikrofonie pojawi się red. Damian Sikorski.

Program 2 Polskiego Radia zaprasza od godz. 20.00 na transmisję Koncertu Sylwestrowego z Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej. Orkiestrę Filharmonii poprowadzi jej Dyrektor Artystyczny – Maestro Andrzej Boreyko. W programie: polki, walce, polonezy i inne dzieła o lżejszym charakterze.

Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej i na antenie Dwójki. Od godz. 22.00 do 7.00 słuchaczom towarzyszyć będą red. Andrzej Zieliński i red. Roch Siciński.

Przygotowania do powitania Nowego Roku, radiowa Czwórka rozpocznie już od godz. 19.00 audycją red. Uli Kaczyńskiej „Sylwestrowy starter”. „Sylwester z Czwórką” od godz. 21.00 to specjalne, imprezowe sety zaprzyjaźnionych z rozgłośnią DJ-ów. Nowy Rok ze słuchaczami spędzą red. Kamil Jasieński i red. Mateusz Kulik.

Polskie Radio Dzieciom planuje zabawę dla całej rodziny. Już od godziny 20:00 za mikrofonem zasiądzie red. Adam Dobrzyński, znany z audycji "Co nam w duszy gra?", "Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" i "Stare, znane, zapomniane". Na początek antena proponuje dużo muzyki tanecznej dla dzieci, stopniowo przechodzącej w tę dla rodziców. Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom potrwa do godz. 6.00.

Zapraszamy także do wysłuchania na antenach Polskiego Radia orędzia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, zaplanowanego na godz. 20.00.