X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Festiwal filmowy "Europe's Memory". Zdzisław Krasnodębski: Polska szanuje prawdziwie europejskie wartości

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2020 19:20
Dziś o godz. 20 rozpoczyna się festiwal filmowy "Europe's Memory" ("Pamięć Europy"). Odbywa się on, jak przekazują organizatorzy, "w formacie Retrospektywy Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci Gdynia 2020".
Festiwal polskiego kina w Nowym Jorku ruszy 30 kwietnia
Festiwal polskiego kina w Nowym Jorku ruszy 30 kwietniaFoto: shutterstock.com

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości profesor Zdzisław Krasnodębski powiedział w Polskim Radiu 24, że Unia Europejska wchodzi w epokę przełomu i daleko idących zmian.

Zaznaczył, że świadczą o tym między innymi przygnębiające prognozy społeczne i ekonomiczne dla krajów Europy Zachodniej oraz postępujący rozkład społeczeństw w tych krajach.

Posłuchaj
00:21 10784520_1.mp3 Zdzisław Krasnodębski: w Polsce wciąż większość obywateli jest przywiązanych do tradycji narodowej (IAR)

CZYTAJ RÓWNIEŻ
gołębiewski nnw pap 1200.jpg
"Niezłomni i Ofiarni". W Czechach startuje festiwal inspirowany polskim "NNW"

"Pamięć Europy"

Przyszłości kontynentu w świetle doświadczeń krajów Europy Środkowej i Wschodniej poświęcony będzie rozpoczynający się dziś festiwal filmowy "Europe's Memory". Jednym z panelistów będzie profesor Zdzisław Krasnodębski.

Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należy europoseł, jest współorganizatorem trzydniowego festiwalu, w trakcie którego zaprezentowane zostaną cztery filmy pokazywane wcześniej na Festiwalu Filmowym Niepokorni Niezłomni Wyklęci w Gdyni. Na stronie tegoż festiwalu można też znaleźć link do streamu z wydarzenia.

Stowarzyszenie Scena Kultury organizuje Festiwal filmowy online "Europe's memory" odbywający się w formacie...

Opublikowany przez Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci Wtorek, 8 grudnia 2020

Zdzisław Krasnodębski: w Polsce szanuje się prawdziwie europejskie wartości

Zdaniem europosła Polska oraz inne kraje naszego regionu, mogą stać się pewnego rodzaju wzorem dla obywateli państw na zachodzie Europy. - Możemy powiedzieć: "patrzcie, oto jest kraj, w którym ciągle większość obywateli jest przywiązana do tradycji narodowej, kraj, który jest ciągle religijny, kraj, który jest krajem wolności, szanujący mniejszości, ale jednocześnie szanujący wolę większości" - ocenił.

W opinii polityka w Polsce szanowane są "prawdziwie europejskie wartości".

ms, mat. prasowe