X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Kultura i rozrywka na najwyższym poziomie. "Zostań w domu" - słuchaj podcastów Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 14:03
Wywiady, porady, bajki i opowieści, jakich nie usłyszycie nigdzie indziej. Polskie Radio wspierając akcję #zostańwdomu nie tylko zmienia ramówkę i oferuje jeszcze więcej najlepszej kultury i rozrywki dla słuchaczy korzystających z odbiorników FM i cyfrowego systemu DAB+, ale również cały czas rozwija swoje podcasty, których słuchać można na komputerach i innych urządzeniach przenośnych, w tym smartfonach. 
Podcasty Polskie Radio
Podcasty Polskie RadioFoto: materiały promocyjne

Polityka, gospodarka, relacje społeczne, kultura, nauka, zdrowie, filozofia, psychologia, ale również audycje dla dzieci i rodziców – w bogatej ofercie Polskiego Radia znajduje się kilkadziesiąt różnych podcastów dla słuchaczy, którzy chcą mieć dostęp nie tylko do najświeższych wiadomości, ale również do unikalnych treści.

Podcasty

Nowoczesna platforma z podcastami Polskiego Radia dostępna jest na stronie www.podcasty.polskieradio.pl, jak również  w wersji mobilnej na smartfony. Zarówno stali słuchacze, jak i nowi użytkownicy mediów cyfrowych znajdą tu podcasty wszystkich anten Polskiego Radia, a także dedykowane treści dostępne wyłącznie na platformie. 

Jedynka

Słuchacze Jedynki mają więc możliwość odsłuchania m.in. nie tylko popularnych „Czterech pór roku”, ale również wielu wyjątkowych audycji historycznych („Niepodległa – dzień po dniu”, „Polscy władcy i królowie”, „Ludzie Niepodległości”, „Historia żywa”), edukacyjnych („Eureka”) i kulturalnych („Czytam, bo lubię”).

Dwójka

W ofercie Dwójki są m.in. „Zapiski ze współczesności” i „Goście Dwójki” a w nich fascynujące rozmowy z artystami, twórcami, ludźmi kultury. Znajdziemy tu m.in. „Wszystkie podróże” Urszuli Dudziak, czy rozmowy o powstającym właśnie filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” Jana Holoubka.

baner

Trójka

Radiowa Trójka udostępnia słuchaczom m.in. politykę („Puls Trójki”, „Śniadanie w Trójce”) i kulturę w najlepszym wydaniu („ABC Popkultury”, „Adamski seryjny”, „Historie jak z książki”)

Polskie Radio 24 i Czwórka

Polityka, publicystyka i ekonomia to domena Polskiego Radia 24, a młodsi użytkownicy mogą korzystać z podcastów Czwórki, która stawia na podróże, nowe technologie i gry (np. „Ach! Azja!”, „Stacja USA”, „Technologie 4.0”, „Strefa gamingu”), pomoc w zrozumieniu własnych myśli i uczuć, poprawę komunikacji („Strefa prywatna”) oraz ruch – tu wszystko o adrenalinie, urodzie, pasji i endorfinach („Rejon Ruchu”).

Polskie Radio Chopin


Z kolei Polskie Radio Chopin zaprasza do poznania nieznanych, sensacyjnych i tajemniczych historii związanych z Fryderykiem Chopinem: „Dzieje serca Fryderyka Chopina” i fascynujące rozmowy z Polską w tle – „O burzliwej historii jednego z najsłynniejszych pomników w Polsce i jego niezwykłym twórcy Wacławie Szymanowskim”. 

Polskie Radio Dzieciom oferuje m.in. cudowne bajki opowiadane dzieciom przez dzieci np. „Calineczkę” J. Ch. Andersena, czy przygody dzielnego „Smoka Adasia”, który w każdym kolejnym odcinku podejmuje próbę ratowania planety. Jest też „Wystarczająco dobra mama” – popularny cykl dla rodziców. Swoje podcasty uruchomiły również Polskie Radio dla Zagranicy i Radiowe Centrum Kultury Ludowej.

Bez względu na sposób korzystania z podcastów Polskiego Radia ich obsługa jest łatwa i intuicyjna – zarówno użytkownicy laptopów, jak i smartfonów mają możliwość szybkiego odnalezienia interesujących ich tematów. Ponadto wyszukanie konkretnego podcastu jest możliwe zarówno z poziomu preferowanej anteny, jak i według ulubionej kategorii.

W wyszukanym zakresie użytkownik ma możliwość filtrowania podcastów, które odpowiadają preferowanemu zakresowi. Każdy użytkownik po zalogowaniu się do platformy otrzymuje szeroką gamę spersonalizowanych usług, takich jak stworzenie własnej listy z ulubionymi podcastami, a nawet dostosowanie ich do różnych czynności – np. do pracy, relaksu czy biegania. Takie playlisty mogą tworzyć wszyscy zalogowani użytkownicy – w podobny i równie intuicyjny sposób funkcjonuje platforma dedykowana dla smartfonów.

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU #zostańwdomu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak