X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Polskie Radio w technologii VR360. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 10:30
Zapraszamy na wyjątkowy wirtualny spacer po studiach Polskiego Radia. Weź udział w zamkniętej próbie Polskiej Orkiestry Radiowej, koncercie duetu Mazolewski&Porter w radiowej Trójce. Odwiedź studia Jedynki i Czwórki!
W radiowej Jedynce
W radiowej JedynceFoto: print screen z materiału filmowego Polskiego Radia

Technologia VR360 (ang. virtual reality), wirtualna rzeczywistość 360 to sposób na pokazanie widzowi świata w perspektywie, która sugeruje, że oglądamy obraz w sferze 360 stopni wokół nas. Widz ma poczucie, że znajduje się w centrum wydarzeń.

Zapraszamy do obejrzenia Polskiego Radia, próby orkiestry i wizyty w radiowej Czwórce, Jedynce, a także w Studiu imienia Agnieszki Osieckiej.

1.

Polskie Radio widziane w technologii "VR360 injected".

2. 

Próba Polskiej Orkiestry Radiowej w studiu im. Witolda Lutosławskiego w technologii VR360. Dzięki technologii 360 stopni poczujesz, jakbyś siedział na scenie razem z muzykami orkiestry.


3.

Zapraszamy na wirtualny spacer po studiu radiowej Czwórki. Zajrzymy do reżyserki, a przede wszystkim na scenę Czwórki, gdzie akurat zawitał… JMS Band!


4. 

Zapraszamy na wirtualny spacer po studiach radiowej Jedynki!. Dzięki technologii 360 zwiedzisz główne studio emisyjne Programu I oraz przeniesiesz się na studia koncertowego im. Władysława Szpilmana.

5. 

Studio im. A. Osieckiej, jakiego nie znacie! Wojtek Mazolewski i John Porter w technologii VR360.

Weź udział w wyjątkowym koncercie, jaki miał miejsce w najsłynniejszym radiowym studiu koncertowym! Gośćmi „Trójki” byli Wojtek Mazolewski i John Porter, których wyjątkowy występ został zarejestrowany w technologii 360 stopni. Poczuj się, jakbyś tam był!


Czytaj także

23. Piknik Naukowy. Multimedialna opowieść o radiu kolejną atrakcją

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 07:03
Chcesz spróbować sił jako radiowy superredaktor, operator kamery i montażysta, zobaczyć z bliska, jak ścieżkę dźwiękową nagrywają multiinstrumentaliści, odbyć wirtualny spacer w technologii 360 stopni po radiowych studiach emisyjnych i koncertowych, pobujać się w rytm radiowych przebojów na zaaranżowanej u nas silent disco? Tego wszystkiego będzie można spróbować w namiocie Polskiego Radia podczas 23. Pikniku Naukowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

23. Piknik Naukowy. Zasiądź za sterami samolotu w technologii VR

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 17:13
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i organizatorzy 23. Pikniku Naukowego zapraszają nas do kabiny pilota. Już 11 maja na terenie PGE Narodowego będziemy mieli okazję wznieść się w przestworza za pomocą symulatora stworzonego na potrzeby szkolenia licencjonowanych mechaników lotniczych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"My i maszyny". Tłumy na pokazach Pikniku Naukowego

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 20:01
50 tys. osób przyglądało się eksperymentom naukowym, doświadczeniom i pokazom na 23. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Hasło tegorocznego Pikniku brzmiało: "My i maszyny".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik Naukowy 2019. Andrzej Rogoyski: to będą niezwykłe przeżycia

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 10:04
- Polskie Radio jest obecne od początku, już 23 lata. Jesteśmy bardzo z tego dumni, gdyż to jest największa impreza tego typu w Europie - plenerowa, związana z popularyzowaniem świata nauki - podkreślił w "Sygnałach dnia" prezes zarządu Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. 
rozwiń zwiń