X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Z YouTube do Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 15:56
Janek Dąbrowski poprowadzi audycję "Terefere Radio".

W poniedziałek 1 czerwca na antenie Radiowej Czwórki wystartował nowy program „Terefere Radio”, który poprowadził młody YouTuber Janek Dąbrowski. Audycji będzie można słuchać w poniedziałki i środy w godz. 21.00-21.30.  

Hasłem przewodnim pierwszej audycji Janka Dąbrowskiego był Dzień Dziecka. Prowadzący opowiadał o najlepszych prezentach, wspomnieniach i marzeniach z dzieciństwa. W audycji pojawił się także Rafał Kisieliński z ekipy Terefere. Janek wraz ze swoim gościem oceniał i polecał dwa mniej popularne kanały YouTubowe. Miałm też kilka cennych rad dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w Internecie. Integralną częścią audycji jest wyselekcjonowana przez Janka muzyka.

Janek Dąbrowski zaprasza na audycję „Terefere Radio” od 1 czerwca w poniedziałki i środy w godz. 21.00-21.30 na antenie Radiowej Czwórki.