Polska żegna się z Euro - transmisja z komentarzem Tomasza Zimocha

polskieradio.pl
Artur Jaryczewski 28.06.2012

Trwa drugi półfinał Euro 2012 i zarazem ostatni mecz piłkarskich mistrzostw Europy w naszym kraju. Czy Niemcy, stawiani w roli faworytów, pokonają Włochów?

Niemieccy piłkarze chcą zrewanżować się Włochom za porażkę w tej fazie mundialu w 2006 roku, a "Squadra Azzurra" stara się nie dopuścić do pierwszej przegranej z tym rywalem na dużej imprezie.

Historia starć pomiędzy dwoma ekipami przemawia za Włochami, ale Niemcy wierzą w kontynuację serii 15 zwycięstw w meczach o stawkę. Z drugiej strony mistrzowie Starego Kontynentu z 1996 roku nigdy na wielkiej imprezie nie cieszyli się ze zwycięstwa nad Italią, choć przed taką szansą stanęli już siedmiokrotnie. W ostatnich sześciu latach reprezentanci Niemiec byli w półfinale każdej wielkiej imprezy, jednak nie zdobyli tytułu. Tym razem ma być inaczej.

Transmisję z drugiego meczu półfinałowego prowadzi radiowa Jedynka. O wysoki poziom emocji dba Tomasz Zimoch, który minuta po minucie komentuje wszystkie wydarzenia ze Stadionu Narodowego w Warszawie.

Relacje z ostatniego meczu Euro 2012 w Polsce także na antenie radiowej Trójki!

Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012>>>

PAP/ polskieradio.pl/ aj

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!