X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowa aktualizacja do Cyberpunka 2077. Co zostało poprawione?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 16:51
CD Projekt RED udostępnił zaktualizowaną zawartość swojej najnowszej produkcji. Tak zwany hotfix dostępny jest na wszyskich platformach. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: IGN / Planet / Forum

Deweloperzy polskiej superprodukcji wypuścili najnowszą odsłonę łatki do Cyberpunka 2077. Hotfix o numerze 1.21 został udostępniony graczom, który posiadają zarówno wersję pecetową, jak i konsolową. Jak poinformowało CD Projekt RED, aktualizacja zawiera poprawki ogólnej stabilności całej gry oraz naprawione zostały najczęstsze błędy, które blokowały postępy i uniemożliwiały graczom ukończenie całej produkcji. 

mk

Zobacz więcej na temat: gry wideo gry komputerowe