X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Wiedźmin 3 na PS1? To możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 19:29
Jeden z twórców internetowych postanowił odtworzyć pierwszą scenę Wiedźmina 3, tak by wyglądała rodem z czasów pierwszej odsłony Playstation. 
zdjęcie ilustrujące
zdjęcie ilustrująceFoto: YouTube

Od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, co prawda minęło już 6 lat, ale gracze absolutnie o tej grze nie zapominają. Scena tak zwanych modów, czyli przeróbek gier, cały czas jest aktywna, a to przedłuża życie tej produkcji. 

Ciekawą interpretację pierwszej sceny z Dzikiego Gona zaprezentował ostatnio twórca internetowy Anders Lundbjörk, który upodabnia znane gry lub zwiastuny, do tych, które pamiętamy z  Playstation 1. 

Na krótkim filmie widzimy kultową scenę, w której leżący w wannie Geralt zostaje ukąszony przez potwora wyczarowanego przez Yennefer. Jak prezentuje się taka odsłona Wiedźmina? Ocenę pozostawiamy Wam.

mk