X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowa generacja hybrydowych dysków SSHD

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013 04:58
Nowe pamięci – Seagate Laptop SSHD, 7-milimetrowy Seagate Laptop Thin SSHD są zaprojektowane dla najcieńszych laptopów. Producent dostarcza też SSHD dla maszyn stacjonarnych.
Desktop SSHD Family-Hi-Res
Desktop SSHD Family-Hi-Res

 

Oferujące szybkość na poziomie SSD i pojemność tradycyjnych dysków twardych, pamięci Laptop i Laptop Thin  pozwalają w przystępny sposób zwiększyć wydajność laptopa. Wydajność Laptop i Laptop Thin, nawet o 40 procent wyższa niż poprzednie generacje dysków hybrydowych, pozwala poprawić ogólną wydajność systemu nawet o 30 procent, niezależnie od procesora wewnątrz systemu.

Dyski hybrydowe Laptop i Laptop Thin – szybkość SSD i pojemność HDD

Technologia Seagate SSHD jest do 5 razy szybsza niż standardowy dysk twardy do laptopów 5400RPM i pozwala na uruchomienie laptopa z Windows 8 w mniej niż 10 sekund. W rzeczywistości, zgodnie z testami PC Mark Vantage, każde działanie związane z uzyskaniem informacji z pamięci masowej - uruchamianie, ładowanie plików i aplikacji czy obsługa procesów - jest teraz szybsze.

  • Ogromna pojemność 1TB sprawia, że Laptop SSHD zapewnia przestrzeń potrzebną do pobrania, przechowywania i strumieniowego przesyłania treści multimedialnych, takich jak gry lub wideo wysokiej rozdzielczości, bez wydłużania czasu reakcji czy rezygnowania z wysokiej wydajności. Laptop Thin, 500GB dysk o wysokości tylko 7mm, może być zastosowany w większości ultra-cienkich, ultra-smukłych systemów przenośnych.

Nowy Seagate Desktop SSHD – superszybka wydajność w PC

Z Seagate Desktop SSHD użytkownicy mogą teraz doświadczyć wydajności na poziomie SSD oraz pojemności dysku HDD – za ułamek kosztów SSD o podobnych rozmiarach. Desktop SSHD umożliwia rozruch systemu w ciągu kilku sekund a nie minut, ulubione aplikacje działają szybciej a wysłużony PC dostaje nowe życie. Według pomiarów PC Mark Vantage - wydajność Desktop SSHD jest do 4 razy wyższa od innych stacjonarnych HDD,  niezależnie od procesora wewnątrz systemu.

  • Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Seagate Adaptive Memory, która zapamiętuje najbardziej krytyczne dane, Desktop SSHD zapewnia wysoką wydajność w atrakcyjnej cenie. W rezultacie, Seagate Desktop SSHD kosztuje niewiele więcej niż standardowy dysk, zapewniając równocześnie znacznie lepszą wydajność.
  • Seagate Desktop SSHD oferuje do 2TB pojemności oraz 8GB pamięci NAND Flash, co pozwala na przyspieszenie najczęściej używanych aplikacji na PC i dostarczanie wysokiej wydajności przy zachowaniu pojemności potrzebnej do działania każdego procesu.

 

 autor: Cezary Tchorek-Helm