X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Wideorejestrator nie tylko dla policji

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2013 05:15
Hybrydowe połączenie nawigacji GPS z wideo rejestratorem drogowym to przyszłoś w wyposażeniu samochodów. Najważniejszymi cechami urządzenia są: 5” wyświetlacz True Color, potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 664Mhz, wbudowana kamera nagrywająca w rozdzielczości HD 720p, zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne NAVITEL z wersją map 3D, a także 4 diody podświetlające.
GEOVISION 5800BTHDDV
GEOVISION 5800BTHDDV

 

GEOVISION 5800BTHDDV posiada zatem tradycyjne funkcje nawigacyjne, takie jak dotykowy wyświetlacz LCD True Color o rozdzielczości 800x480 pikseli, oprogramowanie NAVITEL 5.5 prezentujące mapy 3D, wielojęzyczny interfejs, inteligentne skalowanie oraz intuicyjne wyszukiwanie adresu.

  • Z drugiej strony użytkownik otrzymuje funkcjonalność rejestratora samochodowego, a więc kamerę HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli z szerokokątnym, 120stopniowym obiektywem, umożliwiającą nagrywanie zdarzeń drogowych w pętli.
  • Do dyspozycji kierowcy są 4GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD, moduł Bluetooth pozwalający na korzystanie z telefonu w trybie „handsfree” oraz gniazdo USB. W przerwach w podróży GEOVISION 5800BTHDDV zamienia się w odtwarzacz multimedialny, który posiada także zdolność prezentowania e-booków oraz tryb umożliwiający korzystanie z gier i aplikacji rozrywkowych. Na uwagę zasługuje też modernistyczny design urządzenia, a przede wszystkim ultracienka, jak na tę funkcjonalność, obudowa wynosząca zaledwie 12.5mm.

W zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem Active sync, rysik, zasilacz samochodowy oraz uchwyt uniwersalny do mocowania urządzenia wewnątrz auta. W prezencie od producenta użytkownik otrzymuje dwuletnią, bezpłatną aktualizację map.

  • Cena: 499 zł bruttoautor: Informacja prasowa