X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

LTE w routerze D-Link

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 09:36
Nowy standard LTE powoduje wprowadzanie na rynek nowych routerów. Z urządzenia D-Link DWR-921 może korzystać nie tylko pojedynczy użytkownik ale również mała firma. Urządzenie doskonale obsługuje łączność z rozwiązaniami chmurowymi.
D-Link DWR-921
D-Link DWR-921

DWR-921 zaprojektowano tak, aby zapewniać nieprzerwane połączenie z internetem. Obsługa zarówno sieci LTE 4G jak i 3G umożliwia automatyczne przełączanie na sieć 3G w sytuacji, kiedy słabnie sygnał sieci LTE 4G. Natomiast opcja połączenia Auto Backup gwarantuje połączenia z internetem nawet w sytuacji, gdy łącze stałe ulegnie awarii. Router 4G LTE umożliwia pobieranie danych z maksymalną prędkością do 100 Mb/s oraz ich przesyłanie z maksymalną prędkością do 50 Mb/s.

„Coraz więcej operatorów sieci komórkowych wprowadza usługi 4G. Dlatego też nowe rozwiązanie jest tak istotne — umożliwia ono użytkownikom korzystanie z najszybszych dostępnych połączeń z internetem. Natychmiastowy dostęp do usług sieciowych oraz treści przechowywanych w chmurach staje się integralnym elementem codzienności” mówi Marcin Michalski, Country Manager D-Link Polska

Dzięki nowemu routerowi  można przeglądać strony WWW i jednocześnie strumieniowo przesyłać muzykę oraz filmy bez konieczności buforowania. DWR-921 można prosto skonfigurować do pracy ze wszystkimi rozwiązaniami udostępnianymi przez  operatorów sieci komórkowych 4G. Wystarczy umieścić w gnieździe kartę SIM 4G i w kreatorze konfiguracji wybrać operatora sieci komórkowej. Wbudowane technologie sieciowe Wireless N i Ethernet umożliwiają nawiązywanie połączeń z internetem i współdzielenie ich przez wiele urządzeń, dzięki czemu nie ma konieczności rejestrowania ich u operatora.

Zastosowanie podwójnej zapory sieciowej (SPI i NAT) oraz szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu WPA/WPA2 zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed dostępem nieuprawnionych osób. Dzięki temu z DWR-921 można korzystać
w firmach, gdzie wymagane jest zachowanie poufności przesyłanych danych. Możliwość wprowadzenia połączeń 4G jako alternatywy dla usług stacjonarnych lub rozwiązania awaryjnego to dla niewielkich przedsiębiorstw gwarancja stałego dostępu do internetu. Urządzenie DWR-921 można też zainstalować w autobusach, pociągach lub na łodziach i sprawdzać pocztę elektroniczną lub prowadzić rozmowy sieciowe podczas podróży.

  • Produkt jest już dostępny w sprzedaży detalicznej w Polsce. Sugerowana cena detaliczna: 850 zł brutto.autor: Cezary Tchorek-Helm