X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2012 12:17
Czterech Partnerów Microsoft – LGBS Polska Sp. z o.o., Netwise S.A., eOpen Sp. z o.o oraz ITMAGINATION Sp. z o.o. – znalazło się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.
Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte
Foto: Glow Images/East News

 

Ranking prezentuje najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej, na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. Firmy klasyfikowane są w trzech kategoriach: Technology Fast 50, Rising Stars i Big 5. Trzy spośród wyróżnionych firm zostały uhonorowane również przez Microsoft, który firmom eOpen Sp. z o.o., ITMAGINATION Sp. z o.o. oraz Netwise S.A. przyznał także nagrody i tytuł Partnera Roku 2012 w oparciu o dynamikę ich rozwoju i osiągnięcia biznesowe.

Wśród znajdujących się w rankingu Deloitte Partnerów Microsoft, 6. miejsce w kategorii głównej Technology Fast 50 przypadło firmie LGBS Polska Sp. z o.o.

Netwise S.A. został zwycięzcą w kategorii Wschodzące Gwiazdy - Rising Stars, zajmując 1. miejsce w zestawieniu. „Pierwsze miejsce w kategorii Rising Stars rankingu Deloitte to dla nas ogromne wyróżnienie. Nasza praca, przekładająca się na udział w rynku, dynamiczny wzrost liczby klientów, a przez to rozwój całej firmy, została dostrzeżona i doceniona przez rynek” – powiedział Jakub Skałbania, Przewodniczący Rady Nadzorczej, a wcześniej CEO Netwise S.A.

eOpen Sp. z o. o oraz ITMAGINATION Sp. z o. o również zostały wyróżnione w kategorii Wschodzące Gwiazdy, zajmując kolejno 6. i 8. miejsce.

Wszystkie trzy firmy wyróżnione jako Wschodzące Gwiazdy zostały już wcześniej docenione przez Microsoft. Podczas konferencji Microsoft Partner Strategy 2012, odbywającej się w październiku br., firma eOpen Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii „2012 Partner of the Year - CLOUD Win”, natomiast Netwise S.A. w kategorii „2012 Partner of the Year - Dynamics CRM”. Z kolei firma ITMAGINATION Sp. z o.o. została wyróżniona w lipcu br. tytułem „Microsoft Country Partner of the Year 2012 for Poland” podczas światowej konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto.

 


autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Zgłoś firmę do rankingu technologicznego Deloitte

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
Deloitte rozpoczyna trzynastą edycję Technology Fast 50 w Europie Środkowej corocznego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych. Firmy mogą zgłaszać się do konkursu do 13 lipca 2012 r.
rozwiń zwiń