X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Cisco integruje się z produktami Citrix

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 06:57
Firma poinformowała o rozwinięciu swojej strategii usług w zakresie sieci wirtualnych i chmurowych poprzez zintegrowanie kontrolera dostarczania aplikacji (ADC) Citrix NetScaler z platformą Cisco Unified Fabric Cloud Network Services.
Cisco integruje się z produktami Citrix

Kontroler dostarczania aplikacji wirtualnych Citrix zostanie ściśle zintegrowany z platformą sieciową Cisco, zapewniając lepszy provisioning i wyższą wydajność usług sieciowych. Citrix NetScaler 1000V będzie sprzedawany przez Cisco oraz sieć jego partnerów i globalnie wspierany przez Cisco Technical Assistance Center.

Architektura Cisco Cloud Network Services została zaprojektowana tak, aby uprościć i przyspieszyć wdrażanie usług sieciowych bez negatywnego wpływu na krytyczne usługi zabezpieczające i aplikacyjne, których wymagają kluczowe aplikacje w centrach danych. Składa się z obszernego portfela zintegrowanych, rozpoznających aplikacje usług sieciowych oraz z mechanizmów bezpieczeństwa zaprojektowanych pod kątem środowisk wirtualnych i chmurowych. Citrix NetScaler 1000V dodaje inteligentne funkcje dostarczania aplikacji do platformy Cisco Cloud Network Services. To zunifikowane podejście to kolejny etap ewolucji technologii ADC, pozwalający na ich ścisłą integrację z infrastrukturą sieciową Cisco.

Współpraca technologiczna stanowi realizację wizji przedstawionej na konferencji Citrix Synergy Barcelona w październiku 2012 r., kiedy obie firmy zapowiedziały rozszerzenie wzajemnej współpracy w oparciu o trzy filary: chmurę, mobilność i łączność sieciową. Cisco i Citrix zmieniają tę wizję w rzeczywistość, oferując wspólne innowacje związane z usługami dostarczania aplikacji.

Wspólna oferta to następujące kluczowe możliwości:

  • Zintegrowane rozwiązanie. Połączenie technologii Cisco i Citrix w zintegrowane rozwiązanie pomoże przedsiębiorstwom i dostawcom usług osiągnąć rzeczywistą automatyzację usług sieciowych, co przyspieszy wdrożenia i uprości usługi.
  • Aktywacja usług z wykorzystaniem Nexus 1000V. W przeciwieństwie do innych kontrolerów ADC, Citrix NetScaler 1000V integruje się z platformą usług chmurowych Cisco Nexus 1100 oraz z architekturą vPath. Technologia Cisco vPath umożliwia łatwe dołączanie usług aplikacyjnych – takich jak NetScaler – do sieci wirtualnych i chmurowych.
  • Łatwe wdrożenia z wykorzystaniem Nexus 7000. W ramach współpracy firm Cisco i Citrix nad architekturą centrów danych i architektur chmurowych nowej generacji, zarówno platforma dostarczania usług Citrix NetScaler SDX oraz sprzętowa linia kontrolerów ADC Citrix NetScaler MPX w przyszłości również będą łączyć się z przełącznikami z serii Cisco Nexus 7000. Dzięki temu klienci zyskają wyższą odporność na awarię, łatwość instalacji, większą elastyczność oraz możliwość szerszego wykorzystania istniejących już inwestycji zarówno w przełączniki, jak i kontrolery ADC.
  • Zgodność operacyjna z szerszą gamą chmurowych usług sieciowych. Dostępna będzie pełna oferta usług wirtualnych dla środowisk wirtualnych Cisco Nexus 1000V. Obejmuje ona zaporę chmurową ASA 1000V, zaporę wirtualną Virtual Security Gateway, wirtualne rozwiązanie do optymalizacji sieci WAN Wide Area Application Services, wirtualny moduł do analizy sieci Cisco Prime, a także rozwiązanie Cloud Services Router 1000V. W ofercie znajdują się też usługi wirtualne firm trzecich, które są ściśle zintegrowane z platformą. Citrix NetScaler 1000V będzie łatwo współpracował z szerszą gamą chmurowych usług sieciowych Cisco.
  • Dostarczanie aplikacji w zunifikowanym centrum danych. Platforma Cloud Network Services reprezentuje strategię wirtualnych usług sieciowych w ramach szerszego systemu Cisco Unified Data Center, który łączy zintegrowaną architekturę wirtualizacji z serwerami obliczeniowymi gotowymi do pracy w chmurze (Unified Compute Servers), warstwą sieciową (Unified Fabric) oraz platformą automatyzacji (Unified Management). Nowa oferta dodaje usługi inteligentnego dostarczania aplikacji do platformy Cisco Unified Data Center.
  • Uproszczone wprowadzanie usług na rynek. Obie firmy współpracują też nad inicjatywami, które ułatwią wprowadzanie usług na rynek, w tym nad publikacją dokumentów referencyjnych Cisco Validated Design (CVD), które pomogą klientom wykorzystać pełen potencjał strategii Cisco Unified Data Center.

 

 autor: Informacja prasowa Cisco

Czytaj także

CloudOS: Chmura dla wszystkich

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2013 22:28
Microsoft przedstawił spójną wizję rozwiązań do budowy chmury każdego rodzaju – publicznej, prywatnej i hybrydowej. CloudOS - jak firma z Redmond nazywa swoje środowisko chmurowe - bazuje na Windows Server 2012 R2, System Center i Windows Azure.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ponad połowa polskich firm jest już w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 22:17
Już ponad połowa polskich MŚP deklaruje korzystanie z rozwiązań w chmurze – wskazuje badanie Ipsos MORI przeprowadzone na zlecenie Microsoft.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwolennicy chmury bardziej świadomi

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 11:07
Małe i średnie firmy w Polsce deklarujące korzystanie z rozwiązań cloud computing są bardziej świadome zagadnień informatycznych i kwestii bezpieczeństwa danych w firmie – pokazuje badanie Ipsos MORI, przeprowadzone na zlecenie Microsoft. .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie chcą kupować oprogramowania w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 11:58
Polscy użytkownicy nie są gotowi na zakup oprogramowania w chmurze: tylko 4% z nich chce mieć dostęp do programów poprzez Internet i płacić za nie w miesięcznych lub rocznych transzach – wynika z badania firmy Corel.
rozwiń zwiń