X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowe projektory Canon

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 06:39
Firma Canon Europe zaprezentuje nową linię innowacyjnych projektorów na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2014.
Nowe projektory Canon
Foto: materiały promocyjne

Odwiedzający stoisko Canon będą mogli zapoznać się z nową serią projektorów standardowych i o ultrakrótkim rzucie (short throw, ST) oraz przekonać się o ich wszechstronności i jakości obrazu, które są wynikiem doświadczenia firmy w projektowaniu obiektywów.

  • Na podstawie opinii swoich partnerów Canon zdecydował się dodać wiele przydatnych funkcji, które zwykle można znaleźć tylko w droższych, pełnowymiarowych modelach instalacyjnych i stworzył nową linię kompaktowych projektorów, które oferują wysoką jasność, kontrast i rozdzielczość w obudowie mniejszej o połowę od konkurencyjnych urządzeń. We współpracy z kluczowymi partnerami i ich klientami Canon opracował rodzinę kompaktowych projektorów instalacyjnych XEED – nową kategorię rozwiązań projekcyjnych — specjalnie pod kątem ich potrzeb. Na targach prezentowane będą również zaawansowane funkcje sprzętowe nowych modeli XEED, w tym jednoczesna projekcja wielu źródeł obrazu (Network Multi-Projection) i scalanie krawędzi.
  • Pierwsze informacje na temat serii kompaktowych projektorów instalacyjnych XEED pojawiły się już w maju 2013 r. Składają się na nią dwa modele standardowe oraz dwa modele o ultrakrótkim rzucie. Modele standardowe – XEED WUX450 i XEED WX520 – posiadają rozdzielczość odpowiednio WUXGA oraz WXGA+ i współczynnik kontrastu sięgający 2000:1. Modele o ultrakrótkim rzucie – XEED WUX400ST i XEED WX450ST – oferują tę samą wysoką rozdzielczość i współczynnik kontrastu, a jednocześnie mogą wyświetlać duży, 100-calowy obraz z odległości zaledwie 1,2 metra. Wszystkie modele są wyposażone w funkcję przesuwania obrazu ze szczególnie szerokim zakresem w modelach krótkiego rzutu (75-procentowe przesunięcie pionowe w projektorze XEED WUX400ST).

 autor: Informacja prasowa Canon

Zobacz więcej na temat: canon projektor targi