X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

CLO: nowy standard Epsona

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 09:47
Epson wprowadza na polski rynek dwa nowe, projektory do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki technologii 3LCD projektory mają jednakową jasność - 3000 lumenów - światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.
CLO: nowy standard Epsona
Foto: materiały promocyjne

Epson wprowadza na polski rynek dwa nowe, projektory do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki technologii 3LCD projektory mają jednakową jasność - 3000 lumenów - światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.

  • Jasne, żywe kolory, ostry i wyrazisty obraz oraz współczynnik kontrastu wynoszący 10 000:1 powoduje, że projektor idealnie nadaje się do prezentacji i projekcji filmów — w zastosowaniach edukacyjnych i biznesowych.
  • Stosowany wyłącznie przez firmę Epson ręczny suwak korekcji geometrii obrazu i automatyczna korekcja pionowej ułatwia i przyspiesza przygotowanie projektora do pracy. Niezależnie od tego, pod jakim kątem jest ustawiony projektor w stosunku do ekranu, obraz można łatwo skorygować i wyprostować.

Obydwa projektory mają funkcje ustawień ekologicznych, automatycznego wygaszania lampy oraz czasowego wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu.

„Od ponad 10 lat jesteśmy numerem jeden na świecie wśród producentów projektorów[1], dlatego zawsze dążymy do jak najlepszego spełniania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Wiele różnych gniazd połączeniowych – w tym HDMI i opcjonalna łączność bezprzewodowa umożliwiają łatwe podłączenie projektora do różnych źródeł sygnału” – mówi Karol Andruszkiewicz, Business Sales Manager w polskim oddziale EPSON EUROPE B.V.

  • Obydwa modele są już dostępne w Polsce. Sugerowany cena detaliczna: 2100 zł (EB-X18) i 2400 zł (EB-W18).

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

BenQ MH680 Full HD

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 11:20
Model ten przeznaczony jest do szeroko rozumianych zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Zoom optyczny 1,3:1 znakomicie ułatwia eksploatację projektora w różnych warunkach.
rozwiń zwiń