X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Brother MFC-J470DW

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 12:17
Brother Polska wprowadza na rynek kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0 – MFC-J470DW. Model, kierowany do użytkowników domowych oraz małych biur, jest wyjątkowo prosty w obsłudze, oferuje integrację z rozwiązaniami mobilnymi i chmurowymi oraz obsługuje sieć bezprzewodową.
Brother MFC-J470DW
Brother MFC-J470DWFoto: materiały promocyjne

Atramentowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J470DW oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Drukuje w formacie A4 z prędkością 12 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 10 obrazów na minutę w kolorze zgodnie z normą prędkości druku ISO/IEC 24734. Model oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego i jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 20 kartek. Zastosowano w nim wygodny system czterech oddzielnych kaset z tuszem – w razie wyczerpania jednej z nich, użytkownik wymienia tylko tę, która została zużyta.

  • MFC-J470DW wykorzystuje aplikacje i rozwiązania Brother do wygodnego zarządzania dokumentami, pozwalające m.in. na konwertowanie zeskanowanych wydrukowanych dokumentów do formatu edytowalnych dokumentów biurowych. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD o przekątnej 4,5 cm oraz wygodnego panelu sterowania. Model można łatwo połączyć z lokalną siecią bezprzewodową WiFi.
  • MFC-J470DW wpisuje się w popularny trend wykorzystania rozwiązań mobilnych i chmurowych w codziennej pracy. Umożliwia drukowanie z i skanowanie do usług takich jak Box, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, Picasa i SkyDrive oraz drukowanie z tabletów i smartfonów za pośrednictwem Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz autorskiej aplikacji Brother: iPrint&Scan.
  • MFC-J470DW umożliwia wykorzystanie opcjonalnych wysokowydajnych kartridży, które pozwalają na ekonomiczny wydruk aż 600 stron kolorowych oraz 600 czarnobiałych. Urządzenie spełnia normy środowiskowe Der Blue Angel oraz ENERGY STAR, charakteryzując się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem emitowanego hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu. Jest objęte 3-letnią gwarancją.autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Canon imageRUNNER ADVANCE: 4 nowe urządzenia

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 08:00
Firma Canon rozszerza serię czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE drugiej generacji o cztery drukarki A3 imageRUNNER ADVANCE 4200. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o firmach z dużymi potrzebami w zakresie drukowania.
rozwiń zwiń