X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Canon imageRUNNER ADVANCE: 4 nowe urządzenia

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 08:00
Firma Canon rozszerza serię czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE drugiej generacji o cztery drukarki A3 imageRUNNER ADVANCE 4200. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o firmach z dużymi potrzebami w zakresie drukowania.
Canon  imageRUNNER ADVANCE 4200
Canon imageRUNNER ADVANCE 4200Foto: materiały promocyjne

Urządzenia mają wpływ na zwiększenie wydajności procesu obiegu dokumentów, umożliwiają kontrolę kosztów oraz pozwalają na poprawę bezpieczeństwa danych.

Najważniejsze funkcje, które były dostępne w urządzeniach pierwszej generacji serii imageRUNNER ADVANCE 4000 jako opcja, teraz oferowane są w standardzie. Wśród nich znajdują się m.in. popularny Universal Login Manager, mobilne drukowanie i skanowanie, Access Management System, możliwość zapisu zeskanowanych dokumentów w formacie pozwalającym na wyszukanie słów kluczowych i bezpieczne usuwanie zawartości dysku twardego. Cała seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia rozbudowane możliwości w zakresie spójnego i skutecznego zarządzania dokumentami.

Zwiększona wydajność pracy

Seria imageRUNNER ADVANCE oferuje organizacjom każdej wielkości  zaawansowane narzędzia wspomagające procesy produkcji i przetwarzania dokumentów - wśród nich m.in. dostępne w standardzie funkcje autoryzacji użytkowników i personalizacji, a także rozwiązania wspomagające obieg i zarządzanie dokumentami.

Nowe urządzenia bezproblemowo integrują się z cenionym na rynku oprogramowaniem firmy Canon, pozwalając wydajniej zarządzać procesami druku i skanowania. Jest to możliwe przy wykorzystaniu platform imageRUNNER ADVANCE MEAP i MEAP Web oraz wysokiej jakości kolorowego ekranu dotykowego.

Seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia pełną integrację z uniFLOW, platformą do zarządzania drukowaniem i skanowaniem firmy Canon, oferując zaawansowaną kontrolę nad produkcją i zarządzeniem dokumentami. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii rozpoznawania znaków (OCR) oraz kompresji, skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do cyfrowego obiegu jest jeszcze lepiej dopasowane do indywidulanych potrzeb klienta.

  • Nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE wspierają pracę zdalną, zapewniając użytkownikom szereg prostych i niewymagających połączenia z serwerem mobilnych rozwiązań do drukowania. Produkty z nowej serii oferują funkcje drukowania z urządzeń mobilnych iOS i Android oraz za pośrednictwem usługi Google Cloud Print. Co więcej, możliwe jest również bezpośrednie skanowanie do wielu popularnych serwisów w chmurze z wykorzystaniem rozbudowanej konwersji OCR. Oprogramowanie do zarządzania drukiem uniFLOW zapewnia organizacjom bezpieczną platformę do druku z dowolnego urządzenia, zaś bezpośrednia integracja z Therefore daje zdalny dostęp do dokumentów oraz workflow.

Zwiększone bezpieczeństwo i kontrola kosztów

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200 zapewnia szereg skalowalnych rozwiązań z zakresu zabezpieczenia dokumentów, co pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z ochroną danych. Universal Login Manager firmy Canon oferuje mniejszym organizacjom rozbudowane narzędzia do raportowana i kontroli dostępu zarezerwowane do tej pory dla korporacji. Rozwiązanie to daje także pełną wiedzę na temat sposobu użytkowania urządzeń i kontroli kosztów. Zaawansowana opcja zapobiegania utracie danych (Data Loss Prevention, DLP) umożliwia większym organizacjom pełną, centralną kontrolę nad produkowanymi i przetwarzanymi dokumentami w ramach całej floty urządzeń.

Efektywne zarządzanie flotą maszyn

Nowe urządzenia wspierają funkcjonowanie biur w warunkach dużego obciążenia pracą, zapewniając przy tym wysoką niezawodność. Oferują maksymalną pojemność podajników wynoszącą do 4980 arkuszy. Centralne zarządzanie, monitorowanie i możliwość rekonfiguracji zapewniają spójność funkcjonowania całej serii imageRUNNER ADVANCE. Aby dodatkowo zwiększyć czas pracy urządzenia bez przestoju, nowe produkty zostały wyposażone w wiele zdalnych funkcji, takich jak zarządzanie i zamawianie tonerów czy zdalna aktualizacja i diagnostyka, które pozwalają dostawcom usług na lepsze wspieranie organizacji i oszczędność czasu.

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200, która zastępuje linię imageRUNNER ADVANCE 4000, będzie dostępna od 1 listopada 2013 roku.

Seria imageRUNNER ADVANCE 4200 - kluczowe funkcje

• Wydajny i niezawodny czarno-biały druk z prędkością do 25/35/45/51 stron na minutę

• Kolorowy ekran dotykowy SVGA o przekątnej 21,3cm z możliwością dostosowania

• Pojemność podajników do 4980 arkuszy

• Oprogramowanie wspomagające szybkie przechwytywanie dokumentów  i płynną integrację

• Funkcje automatycznego wykańczania i opcje zabezpieczeń

• Wiodąca w klasie wydajność energetycznaautor: Mariola Czapkiewicz/Canon

Czytaj także

Xerox do druku na różnorodnych podłożach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 04:09
Xerox zaprezentował Xerox Color 570 - urządzenie drukujące, które zapewnia precyzyjną kontrolę barw podczas drukowania, w rozdzielczości do 2400 x 2400 dpi. Liczne opcje serwera druku oraz wykańczania sprawiają, że drukarka dopasowuje się do zmieniających się potrzeb firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tak wiele w tak niewielkim urządzeniu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 07:19
Nowe kompaktowe urządzenie biurowe Sharp ucieszy nie tylko użytkowników pracujących w małych firmach, ale także pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw. Urządzenia wielofunkcyjne „3-in-1” i „4 in 1” przy zachowaniu znakomitej prędkości i pełnego wachlarza funkcji, oferują niski koszt wydruku. Cechuje je także wysoka wytrzymałość.
rozwiń zwiń