X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowe projektory BenQ

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 09:39
BenQ wprowadza na polski rynek dwa zbliżone parametrami projektory MX661 i MX662 przeznaczone dla biznesu i edukacji. Najważniejszą cechą różniącą projektory jest jasność: MX661 - 3000 ANSI lumenów a MX662 - 3500 ANSI lumenów.
Benq MX661
Benq MX661Foto: materiały promocyjne

Zastosowana w projektorach MX661/MX662 własna technologia SmartEco (oparta na rozwiązaniu  ImageCare Philipsa, wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) zapewnia bezkompromisową jasność i wyśmienitą jakość obrazu przy jednoczesnej optymalizacji mocy lampy, co ma bezpośredni wpływ na jej żywotność oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

  • Eco Blank Mode - tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu trybu Eco Blank specjalna funkcja ogranicza moc lampy automatycznie pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.
  • SmartEco Mode - tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasności otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła, jaka jest niezbędnie potrzebna.
  • No Source Detected Mode - projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.
  • Stanby Mode - w trybie czuwania MX661/MX662 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii.

Wygoda użytkowania i obsługi

  • Łatwy dostęp do lampy projektora. Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.
  • WiFi (adapter poprzez gniazdo USB) umożliwia połączenie bezprzewodowe z komputerami, tabletami i smatfonami (PC, MAC, iPad, iPhone).
  • Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MX661/MX662 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji - bez konieczności "przekrzykiwania" sali czy też stosowania oddzielnego kosztownego systemu nagłośnienia.

Projektory MX661/MX662 są już dostępne w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 2379 zł i 2669 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy (lampa 12 miesięcy lub 2000 godzin pracy).

 autor: Informacja prasowa Benq

Czytaj także

Mmonitor BenQ dla profesjonalistów

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 10:10
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony do zastosowań biznesowych. BenQ BL2411PT został zaprojektowany z myślą o ergonomii czyli wygodzie użytkownika oraz o ekologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy bezprzewodowy projektor 5 GHz 3D Full HD

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 12:38
BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy w świecie projektor Full HD przeznaczony dla kina domowego z systemem Wireless 5 GHz, który umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora ze źródłem sygnału full HD. BenQ W1500 wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p z doskonałym współczynnikiem kontrastu 10000:1 i jasnością 2200 ANSI lumenów.
rozwiń zwiń