X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowe e-drukarki Konica Minolta

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 09:22
Premierowe produkty serii bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e to ulepszone wersje jednej z najlepiej ocenianych linii MFP firmy. Kluczowe cechy najnowszych urządzeń to łatwość obsługi, wysoka produktywność oraz energooszczędność.
Konica Minolta bizhub C554e
Konica Minolta bizhub C554e

Wszystkie modele wyposażono w wygodny i intuicyjny dotykowy panel sterujący multi–touch. Zastosowanie tego rozwiązania wpływa na znaczne ułatwienie obsługi – tego typu ekrany są doskonale znane właścicielom smartfonów i tabletów. Dzięki możliwości personalizacji użytkownik zyskuje szybki i łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji z poziomu ekranu głównego.    

  • W bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e w porównaniu do wcześniejszych modeli znacznie zwiększono poziom energooszczędności. Redukuje to koszty druku i sprawia, że cały proces jest w o wiele większym stopniu przyjazny środowisku.
  • Wszystkie modele wyposażono w szereg udogodnień, które znacznie ułatwią i usprawnią codzienne biurowe prace. Nowa, udoskonalona funkcja skanowania pozwala na konwersję dokumentów bezpośrednio na pliki w formacie Word lub Excel. Dzięki temu użytkownicy unikają czasochłonnej pracy związanej z ręcznym przenoszeniem danych do edytowalnych formatów.
  • Duża uniwersalność, wysoka jakość druku oraz wszechstronność dostępnych opcji wykończenia oferowane przez najwyższe z premierowych modeli - bizhub C454e i C554e sprawiają, że wiele zadań, które do tej pory musiały być zlecane na zewnątrz, teraz można zrealizować w firmie. Dzięki temu użytkownicy zyskują o wiele większą elastyczność związaną z produkcją drukowanych materiałów, przekłada się to również na zmniejszenie kosztów. autor: Informacja Prasowa

Czytaj także

Drukarka dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 18:41
Urządzenie bizhub 25e oferuje szereg zalet wspomagających optymalizację procesów pracy, zwiększając jednocześnie wydajność i pozwalając na oszczędności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obraz 3D rewolucjonizuje badania naukowe

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 10:20
Biolodzy i paleobiolodzy zacierają już ręce, bo będą mogli praktycznie wykorzystać drukarki trójwymiarowe oraz skanery mikrotomograficzne do pracy naukowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe linie profesjonalne Konica Minolta

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 10:27
Na polski rynek wchodzi profesjonalna linia urządzeń produkcyjnych Konica Minolta – bizhub PRESS 1052, 1250 i 1250P oraz bizhub PRO 1052.
rozwiń zwiń