X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

HDD najwyższej klasy

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 08:59
Najwyższej klasy pamięć masową przedstawił Seagate Technology - nowy dysk NAS HDD przeznaczony do pracy ciągłej w systemach NAS posiadających od 1 do 5 kieszeni na dyski.
NAS HDD
NAS HDD

Zaprojektowane z myślą o wydajności i niezawodności, nowe dyski dostępne są w wielu pojemnościach, w tym 4TB – największej dostępnej na rynku pojemności dysku NAS – oraz z silnym wsparciem dziewięciu partnerów NAS.

Nowy dysk o pojemności do 4TB umożliwia małym systemom NAS, używanym w domach i małych biurach, osiągnięcie pojemności do 20TB w NAS o pięciu kieszeniach dyskowych. NAS HDD 4TB dostarcza najwyższą obecnie pojemności na rynku, ponad 30% wyższą od ofert konkurencji.

  • Efektywny kosztowo 4TB dysk dla systemów NAS ma pojemność pozwalającą zapisać ponad 819 000 zdjęć, milion utworów muzycznych lub blisko 500 godzin video w jakości HD. Jest również idealny dla małych firm do zastosowań CAD, baz danych lub przechowywania obrazów medycznych. NAS HDD oferuje do 10% przewagi nad konkurencją pod względem wydajności w aplikacjach NAS 24x7. Jest praktycznie bezgłośny i pracuje poniżej progu słyszalności ludzkiego ucha, na poziomie 19db, dzięki czemu jest idealny dla zastosowań w domu i małym biurze. Dysk wyposażony został w technologię Seagate NASWorks, która poprawia jego niezawodność poprzez ograniczenie wibracji i rozszerzone mechanizmy korekcji błędów dla lepszej integralności danych.

Najważniejsze cechy

  • Najwyższa pojemność – do 4TB, dysk ma 30% przewagę pojemnościową nad konkurencją.
  • Najwyższa wydajność w systemach NAS od 1 do 5 kieszeni – dysk oferuje najwyższy transfer danych dla sprostania wymaganiom w zastosowaniach NAS.
  • NASWorks – korekcja błędów dzięki rozszerzonym mechanizmom kontroli, zarządzanie poborem energii oraz tolerancja na wibracje dla optymalnej wydajności.
  • Poprawiona tolerancja na wibracje – konstrukcja dysku oraz wyważenie silników napędzających tarcze dysku minimalizuje wibracje, wzbudzające się w systemach wielodyskowych.
  • Zaawansowane zarządzanie poborem energii – możliwość wyboru przez użytkownika predefiniowanych profili zarządzania energią w zależności od obciążenia, aby zminimalizować zużycie energii przy utrzymaniu wysokiej niezawodności.
  • Bezgłośna praca – poprawa jakości pracy w miejscach wymagających ciszy jak pokój dzienny lub biuro.

Dysk Seagate NAS został zaprojektowany z myślą o kompatybilności oraz przeszedł rygorystyczne testy najważniejszych dostawców rozwiązań NAS pod kątem bezproblemowej integracji z ich rozwiązaniami NAS. 

 



autor: Jan Petersen

Czytaj także

Nowe SSD Seagate

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2013 10:56
Seagate Technology przedstawił nowe portfolio pamięci flash, w skład którego wchodzą pierwszy konsumencki dysk Solid State (SSD) i nowa generacja korporacyjnych pamięci flash.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa pamięć masowa Seagate

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:06
Seagate Technology (NASDAQ: STX) przedstawił nową pamięć masową Video 3.5 HDD - pierwszy w branży 4 TB, 3,5-calowy dysk twardy, zaprojektowany specjalnie do użytku w urządzeniach wideo, takich jak rejestratory cyfrowe (DVR), set-top box (STB) oraz systemy nadzoru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe dyski NAS dla sektora MŚP

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 16:25
Seagate Technology przestawiła dziś Seagate Business Storage, najnowszą linię produktów NAS (network attached storage) dla małych i domowych biur (SOHO), zdalnych biur oraz małych i średnich firm (SMB). Nowe rozwiązania mogą stanowić alternatywę dla chmury publicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najcieńszy dysk twardy na rynku

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 08:38
Seagate wprowadził na rynek dysk Ultrathin HDD. 5-milimetrowy Ultrathin HDD to najcieńszy dysk twardy dostępny na rynku, zaprojektowany dla ultracienkich, lekkich urządzeń przenośnych i tabletów. Pamięć zapewnia wysoką pojemność przy atrakcyjnej cenie.
rozwiń zwiń