X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Xerox ColorQube 8900 drukuje w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2013 09:28
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w kontroler ConnectKey, który umożliwia mobilny druk oraz druk w chmurze.
Xerox ColorQube 8900
Xerox ColorQube 8900

Urządzenie produkuje w technologii stałego atramentu materiały o wyjątkowo intensywnych, nasyconych barwach, na różnego rodzaju mediach. Tworzy materiały promocyjne i biurowe, takie jak ulotki, broszury i foldery. Ma kompaktowe rozmiary, zmieści się więc nawet w domowym biurze.

ColorQube 8900 wyposażone zostało w kontroler ConnectKey. Jest to przełomowa architektura Xerox, która w pełni integruje mobilne rozwiązania dla skanowania i pracy w chmurze, dając użytkownikom narzędzia upraszczające kluczowe dla biznesu procesy. Urządzenia z rodziny ColorQube z kontrolerem ConnectKey umożliwiają m.in. druk w chmurze i z urządzeń mobilnych. Technologia pozwala także na tworzenie i modyfikowanie aplikacji z poziomu sprzętu. Przeznaczone są dla pracowników biur każdej wielkości.

Dostępne wkrótce na ColorQube 8900 oprogramowanie Xerox Apps Studio pozwoli użytkownikowi dostosować aplikacje do własnych potrzeb. Dla przykładu, firma ubezpieczeniowa może skanować wnioski o odszkodowanie bezpośrednio z urządzenia do swojego systemu lub repozytoriów w chmurze, takich jak SharePoint Online, Google Drive, Dropbox, Evernote i Salesforce.com. Apps Studio nie wymaga dodatkowego oprogramowania i serwera. Aplikacje instalowane są na urządzeniu wielofunkcyjnym. Rozwiązania skanowania do chmury umożliwiają konwertowanie dokumentów do formatu Microsoft,Word, i Excel. Urządzenie ma możliwość przekształcenia skanowanych plików na PDF-y z możliwością wyszukiwania.

ColorQube 8900

  • SharePoint: użytkownicy mogą za pomocą urządzenia łączyć się z platformą SharePoint oraz przeglądać i uzupełniać znajdujące się na niej dokumenty.
  • Łatwa integracja IT: urządzenia wielofunkcyjne z ConnectKey mogą stanowić centralny element sieci. Są łatwe w instalacji i obsłudze, m.in. dzięki wsparciu online i filmikom wideo pomagającym rozwiązać podstawowe problemy techniczne.
  • Mobilny druk: użytkownik może drukować zdalnie na ColorQube 8900 za pomocą urządzeń mobilnych. MFP (Multi Functional Product) posiada wbudowaną aplikację Xerox Mobile Print, którą można pobrać bezpłatnie ze strony Xerox. Daje ona użytkownikom możliwość drukowania dokumentów z chmury z urządzeń z systemem Google Android, iOS, Windows i BlackBerry.
  • Stały atrament: ColorQube 8900 wykorzystuje technologię stałego atramentu. Wyposażona w nią drukarka produkuje o 90 proc. mniej odpadów oraz emituje o 30 proc. mniej dwutlenku węgla w porównaniu z typowym modelem.

Cechą wyróżniającą urządzenia stałoatramentowe, w tym również model ColorQube 8900, spośród konkurencyjnych produktów, jest rewolucyjny model rozliczania, znany jako rozliczanie hybrydowe lub trzylicznikowe. Xerox w produktach z rodziny ColorQube oferuje trzy stawki za wydruk, które kwalifikowane są na podstawie ilości kolorowych pikseli na każdej wydrukowanej stronie. Dzięki temu kolorowe strony mogą być liczone w różnych stawkach uzależnionych od pokrycia wydruku. Dla klienta oznacza to płacenie za realną ilość barwy, jaką wykorzystują w swoich materiałach, a ta w przypadku produkcji typowych materiałów biurowych jest stosunkowo niewielka.

 

 autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Urządzenia A3 z pełną obsługą chmury.

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 10:45
Rozwiązania chmurowe wykraczają już poza strefę komputerów - na rynku jest coraz więcej drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych działających w chmurze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe kolorowe systemy produkcyjne Xerox

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 03:50
Systemy produkcyjne Color J75 oraz C75 zaprojektowano w taki sposób, że oferują różne ustawienia produkcyjne, które sprawdzą się w drukarniach, punktach usługowych, agencjach kreatywnych, zakładach fotograficznych i biurach.
rozwiń zwiń