X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Najcieńszy dysk twardy na rynku

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 08:38
Seagate wprowadził na rynek dysk Ultrathin HDD. 5-milimetrowy Ultrathin HDD to najcieńszy dysk twardy dostępny na rynku, zaprojektowany dla ultracienkich, lekkich urządzeń przenośnych i tabletów. Pamięć zapewnia wysoką pojemność przy atrakcyjnej cenie.
Ultrathin HDD
Ultrathin HDD

Seagate poinformował o rozpoczęciu sprzedaży dysku Laptop Ultrathin HDD partnerom OEM. 5-milimetrowy Laptop Ultrathin HDD to najcieńszy dysk twardy dostępny na rynku, zaprojektowany dla ultracienkich, lekkich urządzeń przenośnych i tabletów. Pamięć zapewnia wysoką pojemność przy atrakcyjnej cenie.

  • 2,5-calowy dysk twardy ma tylko 5mm wysokości i waży niecałe 100g, czyli jest lżejszy od talii kart i tak cienki jak 4 ułożone na sobie karty kredytowe. Zapewnia do 500 GB pojemności na 25 procent mniej miejsca niż jego odpowiednik z poprzedniej generacji - dysk 7mm. Mniejsze rozmiary dysku pozwalają na wykorzystanie cennej przestrzeni urządzenia mobilnego i zapewnienie dłuższego życia baterii i lepszej cyrkulacji powietrza.

Laptop Ultrathin HDD może pomieścić ponad 100 000 zdjęć, 125 000 piosenek lub 62 godzin wideo o wysokiej rozdzielczości. Dysk został wyposażony w szybki interfejs 6Gb/s SATA, pozwalający na szybki transfer danych, posiada także standardowy interfejs SATA dla łatwej integracji z istniejącymi laptopami obsługiwanymi zarówno przez dysk twardy jak i SSD. Szyfrowanie SED jest dostępne w wersji 500 GB.

  • Cena MSRP Seagate Laptop Ultrathin wynosi 89 dolarów.

 autor: Jan Petersen

Czytaj także

Nowa generacja hybrydowych dysków SSHD

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013 04:58
Nowe pamięci – Seagate Laptop SSHD, 7-milimetrowy Seagate Laptop Thin SSHD są zaprojektowane dla najcieńszych laptopów. Producent dostarcza też SSHD dla maszyn stacjonarnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa pamięć masowa Seagate

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:06
Seagate Technology (NASDAQ: STX) przedstawił nową pamięć masową Video 3.5 HDD - pierwszy w branży 4 TB, 3,5-calowy dysk twardy, zaprojektowany specjalnie do użytku w urządzeniach wideo, takich jak rejestratory cyfrowe (DVR), set-top box (STB) oraz systemy nadzoru.
rozwiń zwiń