X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowe karty NVIDIA do notebooków

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 08:18
NVIDIA zaprezentowała nową serię procesorów graficznych NVIDIA GeForce GTX 700M przeznaczonych do notebooków, które umożliwiają tworzenie mniejszych i bardziej wydajnych komputerów niż kiedykolwiek.
Razer Blade GeForce GTX 765M
Razer Blade GeForce GTX 765M

„Praktycznie wszystkie nowe notebooki dla graczy są wyposażone w procesor graficzny z serii GeForce GTX 700M”, powiedział Rene Haas, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktów komputerowych w firmie NVIDIA. „Procesor graficzny jest sercem każdego komputera do gier — a w tym cyklu sprzętowym dostawcy OEM jednomyślnie wybrali produkty z serii GeForce GTX 700M. Dlatego nazwa GeForce GTX jest teraz praktycznie synonimiczna z grami.”

Procesory graficzne z serii GeForce GTX 700M zapewniają ogromną wydajność, zaawansowane technologie wykorzystywane w grach komputerowych, a także prawdziwą mobilność godną notebooków nowej generacji.

Nowa seria procesorów graficznych z serii GeForce GTX 700M obejmuje następujące produkty:

  • GeForce GTX 780M – najszybszy procesor graficzny na świecie
  • GeForce GTX 770M – szybszy o 55%(2) od swojego odpowiednika z poprzedniej serii
  • GeForce GTX 765M – wybrany przez firmę Razer do najsmuklejszego na świecie laptopa do gier, który jest cieńszy i lżejszy o 40% od dotychczasowego rekordzisty(3)
  • GeForce GTX 760M – szybszy o 30%(4) od swojego odpowiednika z poprzedniej serii

Procesory graficzne z serii GeForce 700M są oparte na architekturze NVIDIA Kepler i zostały wyposażone w technologie, które automatyczne zwiększają wydajność notebooka oraz jakość wyświetlanych efektów graficznych w grach. Każda z nich pracuje w tle bez potrzeby ingerencji użytkownika, wydłużając czas pracy komputera na baterii, zwiększając wydajność, a także wzbogacając efekty graficzne. Dzięki nim procesor graficzny w notebooku zapewnia użytkownikowi możliwie najlepszą jakość pracy i wygodę obsługi. Są to między innymi:

  • Technologia NVIDIA Optimus, która uruchamia procesor graficzny tylko gdy jest on potrzebny i wyłącza go w sytuacjach, gdy jego moc jest zbędna, tym samym wydłużając czas pracy komputera na baterii.
  • Oprogramowanie NVIDIA GeForce Experience, które dostosowuje ustawienia gier w celu uzyskania możliwie najlepszego połączenia wydajności i jakości graficznej dla notebooka posiadanego przez użytkownika, a także dba o aktualność sterowników GeForce.
  • Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0, która inteligentnie dostosowuje prędkość zegara procesora graficznego w celu uzyskania jak najwyższej wydajności graficznej.

Wiele producentów notebooków, w tym firmy Acer, Asus, Clevo, Gigabyte, MSI, Razer i Toshiba, przygotowało już konstrukcje wyposażone w procesory graficzne z serii GeForce GTX 700M. Wkrótce dołączą do nich inne marki.autor: Jan Petersen

Zobacz więcej na temat: notebooki nvidia procesor

Czytaj także

Topowa wydajność grafiki: NVIDIA GeForce GTX 700M

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 06:04
Firma NVIDIA zaprezentowała nową serię procesów graficznych NVIDIA GeForce GTX 700M przeznaczonych do notebooków. Procesory graficzne z serii GeForce GTX 700M zapewniają ogromną wydajność, zaawansowane technologie wykorzystywane w grach komputerowych, a także prawdziwą mobilność godną notebooków nowej generacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe laptopy Acer z najnowszymi procesorami Intel

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 09:53
Firma Acer poinformowała o nowej linii komputerów przenośnych, w skład której wchodzi notebook do rozrywki Aspire V3, zmodernizowana seria notebooków V5 o zmniejszonej grubości oraz wydajny Ultrabook V7.
rozwiń zwiń