X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowa pamięć masowa Seagate

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:06
Seagate Technology (NASDAQ: STX) przedstawił nową pamięć masową Video 3.5 HDD - pierwszy w branży 4 TB, 3,5-calowy dysk twardy, zaprojektowany specjalnie do użytku w urządzeniach wideo, takich jak rejestratory cyfrowe (DVR), set-top box (STB) oraz systemy nadzoru.
Video 3.5 HDD
Video 3.5 HDD

Na nowym dysku można zapisać do 480 godzin w rozdzielczości HD, co czyni go najbardziej pojemnym w branży dyskiem zaprojektowanym specjalnie dla nagrań wideo. 

Zaprojektowany, aby zapewnić wysoką wydajność i działanie w trzech kluczowych dla producentów obszarach jak: wysoka pojemność i możliwość streamingu, niezawodność oraz akustyka. Video 3.5 HDD jest idealną pamięcią masową dla operatorów telewizji kablowych i satelitarnych, jak również producentów systemów nadzoru. Napęd obsługuje do 16 jednoczesnych strumieni HD lub 20 strumieni standardowej rozdzielczości, może pracować w trybie 24x7.

Video 3.5 HDD posiada roczny wskaźnik awaryjności na poziomie 0,55%, pozwalający na dłuższe używanie dysku w terenie, przy jednoczesnej redukcji kosztów wdrożenia i utrzymania. Napęd charakteryzuje się niskimi wskaźnikami poboru energii i emisji ciepła, co pozwala dostawcom rozwiązań na większą elastyczność projektowania.

Video 3.5 HDD umożliwia projektantom budowanie niemal bezgłośnych systemów domowej rozrywki. Dysk pracuje poniżej progu słyszalnego dźwięku dla ludzkiego ucha. Emitując zaledwie 2,3 decybela zapewnia optymalną akustykę dla komponentów kina domowego, elektroniki użytkowej i rozwiązań wideo.autor: Informacja prasowa