X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Mini-PC z Celeronem 847

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 00:00
SAPPHIRE pokazała znacznie tańszy od poprzednich model miniaturowego komputera wielkości książki formatu A5. SAPPHIRE Edge HD4 oparty jest na bardzo energooszczędnym i nowoczesnym procesorze Intel Celeron 84.
Mini-PC z Celeronem 847
Mini-PC z Celeronem 847

 

Zużycie prądu wynosi mniej niż 30 W, czyli nawet 10 razy mniej niż w typowym komputerze klasy PC i znacznie mniej od większości notebooków.

SAPPHIRE Edge HD4 wyposażono w 4 GB szybkiej pamięci DDR3 oraz dysk twardy 320 GB. Oprócz bogatego pakietu złączy, na który składa się jeden port USB 3.0, trzy porty USB 2.0 oraz port LAN, ten miniaturowy komputer ma także moduł Wi-Fi (802.11 b/g/n). Wyświetlacze można podpiąć za pomocą złączy HDMI - uzyskując tym samym bardzo ostry obraz w rozdzielczości Full HD - lub VGA.

Komputer SAPPHIRE Edge HD4 pozwala na płynne i komfortowe surfowanie po Internecie. Najnowszy mini-PC zapewnia też wystarczająco wysoką wydajność, tak aby użytkownik mógł oglądać filmy HD bez zacinania się obrazu czy pracować w większości aplikacji o umiarkowanym poziomie skomplikowania. W razie konieczności mini-PC można pozostawić bez opieki, przypinając go linką do gniazda Kensington Lock, które ma za zadanie zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą.

Komputer SAPPHIRE Edge HD4 jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 8, a także z jego poprzednimi wersjami. Wymiary mini-PC SAPPHIRE Edge HD4 to 193 (W) x 148 (S) x 22 (G) mm. Waga urządzenia wynosi 530 g.

 

 


autor: Cezary Tchorek-Helm