X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2014 11:13
Wielofunkcyjne urządzenia monochromatyczne Konica Minolta dla małych i średnich grup roboczych: bizhub 3320 i bizhub 4020, poza drukowaniem realizują zadania związane z kopiowaniem, skanowaniem i wysyłaniem faksów.
  • W obu urządzeniach zadbano o łatwość i wygodę obsługi. W bizhub 3320 zastosowano kolorowy panel LCD o przekątnej 2,4” i 10-klawiszową klawiaturę umożliwiającą szybką nawigację po menu urządzenia. Natomiast sterowanie bizhub 4020 odbywa się za pośrednictwem dotykowego panelu, którego wygląd można dopasować do potrzeb użytkownika m.in. pod kątem najczęściej wybieranych funkcji. bizhub 4020 pozwala również na ustawienie kilku sposobów konfiguracji podawania papieru oraz dołączenie nawet trzech dodatkowych podajników obsługujących różne formaty i rodzaje papieru.

''

  • Dzięki temu odmienne rodzaje podłoży nie muszą być umieszczane w podajniku ręcznie, a przy maksymalnej pojemności do 2000 arkuszy (bizhub 4020) nawet duże zadania można wydrukować bez konieczności uzupełniania papieru. bizhub 4020 wyposażono także w możliwość drukowania bezpośrednio z pamięci USB oraz przesyłanie do niej zeskanowanych dokumentów.

Oba modele wykonują kolorowe skany. Dużym ułatwieniem jest również możliwość przekazywania zrealizowanych zadań poprzez e-mail, umieszczenie ich na innym folderze sieciowym lub serwerze FTP.

Oszczędność energii i funkcje przyjazne środowisku

bizhub 3320 i bizhub 4020 mogą pracować w energooszczędnym trybie eco. Co więcej, programowalny tryb hibernacji pozwala zaprogramować  urządzenia tak, aby automatycznie przechodziły w tryb energooszczędny po określonym czasie, na przykład wieczorami po zakończeniu pracy. W ustawieniach obu urządzeń zaprogramowano druk dwustronny.

 autor: materiały prasowe